Kahve Falında Nargile Görmek Ne Demek?

Kahve falında nargile görmek, bir aile bireyinin solunum veya akciğer ile ilgili ciddi bir rahatsızlığı olacağına işaret eder. Hatta bu bireyin normal hayatında sigara bile kullanmamasına karşın bu teşhisi alması tüm aile bireylerini hayrete düşürecektir.

Uzun soluklu hastane koşuşturma günleri ailenin üzerine kara bir bulut gibi çökecektir. Aile bireyleri normalde olduğundan çok daha fazla sabırla ve sükunetle karşılayacaklardır. Kısa sürede hastanın iyileşmeye başlaması tüm aile fertlerini derinden sevindirecektir. Hatta bir kutlama yapılacak ve bu kutlama sonunda aile bir yerden maddi bir kazanç bile sağlayacaktır.

Falda nargile görmek, aynı zamanda küçük harcamalara çok fazla para gideceğini gösterir. Kişi yakında çok gereksiz yerlere çok fazla para harcayacak ve bunun farkında olmayacaktır. Bunlar bir günde veya bir kaç güne yayılmış bir biçimde gerçekleşebilir. Çoğu nakit olacak bu harcamalar ileride yaşanacak maddi bir zorluğun giderilmesi gerektiği zaman kişiyi daha da zor bir duruma düşürecektir. En kısa zamanda farkındalık kazanmak bireyin yapacağı en doğru hamle olabilir.

Bazen yaşamaktan bıktığınızı hissediyorsunuz ve tüm neşeniz kaçıyor. Özellikle de kaybettiğiniz eşinizi hatırladığınızda çok kötü oluyorsunuz. Size yardım etmek isteyen bir akrabanız var fakat ona güvenmediğiniz için dinlemiyorsunuz bile. Bu aralar yediklerinize dikkat edin gıda zehirlenmesi yaşayabilirsiniz. Pek istemediğiniz halde uzun bir yolculuk sizi bekliyor. Sürekli kendinizi dinlemekten vazgeçmezseniz hastalık hastası olacaksınız.

Kahve falında nargile görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.