Kahve Falında Manda Görmek Ne Demek?

Kahve falında manda görmek, fal sahibinin bir süredir sabrettiği bir haksızlık karşısında sabrının taşması ve ipleri eline alması ile yorumlanır. Bu durum fal sahibinin haddini bilmezlere haddini bildirmesi olarak da yorumlanabilir. Artık kendisine engel olamayan ve duygu patlaması yaşayan fal sahibini kimse durduramayacağı için önünden çekilmek en hayırlısı olacaktır.

Fal fincanının dip kısmında beliren manda sembolü bu olayların bütün aile ile ilgili olduğunu ve herkesi iyi bir ders alacağını işaret eder.

Falda manda görmek, fal sahibine karşı hissedilen yoğun ve dolu dolu duyguların habercisidir. Bu duyguları fark etmemek artık mümkün olmayacağı için fal sahibi karşı tarafa bir cevap vermek zorunda kalacak fakat olumsuz cevap verirse ileride bu cevabından dolayı pişmanlık duyacaktır. Olumlu cevap vermesi halinde ise karşı tarafın yoğun sevgisi ile şımarsa bile bu durum çok hoşuna gidecektir.

Fal fincanının ağız kısmına doğru şekillenmiş manda sembolü yakın zamanda bir tanışma yaşanacağına ve bu tanışmadan doğan pozitif elektriğe işaret eder. Fal sahibi beklemediği bu duygular karşısında iç sesini susturamayacak ve ardı arkasına yaşanan güzel olaylar hayatını değiştirecektir.

Bazı fal yorumcularına göre ufacık bir konuya sinirlenip taşan ve bir aile bireyi olarak yorumlanır. Öfkesine anlam verilemeyen bu aile bireyi yüzünden biraz tatsız günler yaşansa da ileride aile bu sorunu çözecek ve her şey normale dönecektir. Bunun için sabırlı olmak ve karşı tarafı dinlemek gerekir. Eğer fal sahibi sabırsız bir insan ise olayları daha karmaşık ve içinde çıkılmaz bir hale sokabilir ve bu da kimsenin hayrına olmaz.

Fal tabağında belirmiş ise arkadaşlar arasında minik bir sürtüşmenin büyümeden engellenmesi gerektiğini vurgular.

Kahve falında manda görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.