Kahve Falında Maça Görmek Ne Demek?

Kahve falında maça görmek, çok farklı anlamlara gelebilir ve biz bunu iki şekilde ele alıyoruz. Kahve fincanınızın içerisinde ve de tabağı olmak üzere farklı şekillerde yorumlanması gerekmektedir. Fincanınızın içinde ise hayatta sahip olmayı istediğiniz koşullara sahip olmanız ya da çok fazla dilediğiniz bir hayalinizin gerçekleşmesi ile yorumlanır.

Müjdeli mutlu haberler, keyifli günler, mevki sahibi bir gelecek olarak da manaya sahiptir. Sağlığınız ile ilgili haberler bekliyor iseniz sizin için iyi haberlerle karşılaşacaksınız.

Falda maça görmek, arkadaşlarınızla bazı sorunlar yaşayacağınız ve ufak kırgınlıklar yaşayıp ardından büyük problemleri getirebilecek şeyler yaşayabilirsiniz demektir. Başka bir yorumla ise kahve falında maçanın görülmesi kişisel olarak çok değer verdiğiniz beğendiğiniz kişi ile tanışma fırsatı elde edeceğiniz şeklinde anlam çıkarılabilir, ayrıca bekarsanız yakın bir zaman içerisinde aradığınız özelliklerde ve sizi gerçekten sevebilecek sahiplenebilecek birisi ile tanıştırılıp muradınıza ereceğiniz ve de mutlu bir evlilik yaşayacağınıza işarettir.

Fincan tabağında maça ise maddi sıkıntılar çeken insanların sıkıntısına yakın zamanda bir başkasının sayesinde bir kolaylık bulunacağı ve sorunun çözülüp rahata ereceğinizin habercisidir. Maça şekli biraz ufak ise dileklerinizin kolaylıkla gerçekleşmeye başlayacağına sıkıntılarınızdan kurtulmaya başlayacağınız anlamına gelir.

Eğer evli iseniz eşiniz ile çok problemleriniz var ise bunların da yakın bir zamanda neredeyse yok denilecek kadar azaldığını göreceksiniz demektir. Eğer bekarsanız ancak sevgiliniz varsa size yakın zamanda beklemediğiniz anda gönlünüzü tekrar fetih edecek bir davranış sergileyecek. Fincan tabağında maça gördüyseniz ve iş aramakta iseniz gideceğiniz ya da değerlendirmeyi düşündüğünüz iş yerlerini iyice araştırın. Patronlarını çalışanları ve sizden önce o birimde bir çalışan varsa neden ayrıldığını mutlaka öğrenin, çünkü kahve fincan tabağında maçanın görülmesi yeni kazanılan işin size zorlukların getireceğini ve bu zorlukların altında ezilmekte olacağınızın habercisidir.

Geçmişte yaşamış olduğunuz bir takım olaylardan dolayı hala saramadığınız yaralarınızın olduğunu çektiğiniz bu ıstırap nedeni ile de idealleriniz ve hayallerinizden vazgeçmek durumunda kaldığınız anlamını taşır. Elinizi neye atsanız geçmişte yapmış olduğunuz hatalar dönüp dolaşıp yakanıza yapışmaktadır. Aslında yaşamınızda oluşan en ufak bir pürüzü dahi geçmişinizde yapmış olduğunuz hatalardan dolayı kendinize mal etmektesiniz. Tabi ki işin aslı her seferinde bu değil. Bu tip takıntılarınızdan sıyrılıp artık yaşamınıza yön vermekte büyük fayda var.

Falda görülen maça, sizin bir an evvel hayallerinizin peşinden koşmanız gerektiğinin işareti niteliğindedir. Ertelediğiniz, yarıda bıraktığınız ne varsa bir an evvel kolları sıvayıp, yaşamınızın enerjisini maksimuma çıkarmalısınız. Evli iseniz ya da ilişkiniz var ise bu birliktelikte zamanında büyük bir ihanet yaşamış olduğunuzu zannederek partnerinizi aslında hiçbir suçu yokken incittiğiniz anlamına gelir.

Yapmanız gereken şu ki, ona artık güvenmeli ve kırdığınız kalbi onarmanız gerektiğidir. Elinizi çabuk tutmazsanız birlikteliğiniz büyük bir pişmanlık ve keder ile sonuçlanabilir. Biraz olsun ön yargılarınızdan kurtulup sizi seven insanlara güvenmeniz de fayda var.

Kahve falında maça görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.