Kahve Falında Küçük Daire Görmek Ne Demek?

Kahve falında küçük daire görmek, kısır döngü içindeki bir işe işaret eder. Ne kadar çabalarsanız çabalayın yerinizde durduğunuzu sandığınız kariyer ya da akademik hayatınızla ilgili bir konu mevcuttur. Sürekli yerinizde saydığınızı, hiç bir işi halledemediğinizi düşünseniz de yavaş da olsa bir temponuz var ve az çok ailenize ve etrafınıza destek oluyorsunuz.

Biraz daha sabredip azmederseniz, ince isyanınızı duymasını istediklerinize duyurabilirsiniz. Küçük dairenin içinde bir halka daha mevcut ise, aşk hayatınızda bir gelişme olması çok yakın demektir. Yakın bir zamanda teklif alabilir, ya da edeceğiniz teklif karşısında istediğiniz cevabı alabilirsiniz.

Falda küçük daire görmek, öfkenizi haksız yere etrafınızdan çıkardığınıza da işaret olabilir. Bu öfke nöbetlerinizin ardında yatan nedeni çözmeli ve onun üzerine gitmelisiniz. Zira bugün söylediğiniz sözler ve takındığınız tavır yatın unutulur sansanız da işler sandığınız gibi gitmeyecektir. İnsanların sınırlarını biraz daha zorlarsanız karşılık alabilirsiniz.

Her çıkışınızın bir sebebi var gibi sansanız da Biraz sakinleşip inatlaşmayı bırakırsanız bahane aradığınızı, insanlara çıkışmak için fırsat bildiğinizi, gerçekte canınızı yakanın farklı bir sebep, farklı bir kişi olduğunu anlayacaksınız.

Eşinizin şimdiye kadar hiç bilmediğiniz yada farkında olmadığınız yönlerini keşfedeceksiniz. Dolayısı ile aranızdaki bağ biraz daha güçlenecek ve ona karşı hisleriniz en yüksek seviyeyi bulacak. Yaşamadığınız şeylere karşı pişmanlıklar içerisine girebilirsiniz ama telafisi mümkün olan her şeyi telafi etmeye başlıyorsunuz. Ailenizden birinden telefonla alacağınız bir haber acilen yola çıkmanıza sebep olacak ve birkaç gün yorulacaksınız.

Kahve falında küçük daire görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.