Kahve Falında Koç Kafası Görmek Ne Demek?

Kahve falında koç kafası görmek, sizin ve sizin hayatınıza girecek kişi hakkında bazı bilgiler vermektedir. Eğer koç kafası fincanınızın orta alt kısmında veya yakınında ise bu sizin içe kapanık ve duygusal bir insan olduğunuzu temsil eder.

Güven problemleriniz var ve bu zamanında yaptığınız hatalarınızdan kaynaklıdır. Eğitim sürecinde yeni bir adım atacaksanız bu yenilikler sizin için çok zor geçmeyecektir. Ya da yeni bir iş hayatına atılacaksanız aradığınız rahatlıkta olmasa da bulunduğunuz koşullarda yetinebileceğiniz bir iş olacak. Yakın bir zaman içerisinde istediğiniz bir şey gerçekleşecek.

Falda koç kafası görmek, fincanın iç yan kısımlarında ise bazı zorluklara işarettir. Yaşantınızda inişler çıkışlar olsa da mücadeleci yönünüzle bunları aşmaya çabalamaya devam edeceksiniz. Yakın bir zaman içerisinde aldığınız bir üründe sıkıntılar yaşayacaksınız.

Koç kafası ufak ve fincanınızın dış kısmına daha yakın ise yaşam mücadelenizde artık pes etmeye yakın olduğunuz, bazı insanlardan sıkıldığınız anlamına gelir. Yaşantınızda köklü önemli değişiklikler istiyorsunuz. Yeni bir yere taşınmak gibi çevrenizi değiştirmek gibi. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmeli bazı egzersizler yapmalısınız.

Koç kafası tabağınızda oluştu ise bulunduğunuz yerden çok uzağa yolculuk yapacağınız ve bu yolculukta sizi sürprizler yeni insanlar bekliyor. Ekonomik durumunuzu kısmaktan biraz vazgeçip kendi keyfinizce vakit geçirmelisiniz. Özel hayatınıza girecek kişi hakkında da bilgiler verir.

Falınızda çıkan koç kafası ne kadar çok büyükse o kişinin sizde bırakacağı etkileri de o dere olumlu ve iyi yönde olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Geçmişteki sevgilisi ile yaşadığı problemlerin bilinciyle gelip sizi sıkmayacak ama bazı kuralları ile ilişkinizin şekillerini verecek. Size olan dikkati ilgisi sevgisi o kadar güçlü olacak ki yaşayacağınız kırgınlıklarda mücadeleci olup sizden kopamayacak.

Eğer fal sahibi evli ise evlilikleri süresince geçen problemleri eşi artık yapmamak adına adımlar atıyor ancak fal sahibinin her sıkıntıda sorunları ortaya dökmesinden kaynaklanan açıklıklar oluşmakta. Onun dışında eşiniz kin tutmayan sevecen biridir.

Kahve falında koç kafası görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.