Kahve Falında Kızaklı Geyik Görmek Ne Demek?

Kahve falında kızaklı geyik görmek, iş, ikili ilişki ve hane içindeki çoğu şeyin etkileneceğine delalet eder. İlk olarak iş hayatınızda sıkıntılı günlerin kapıda olduğunun habercisidir. Bu sıkıntılardan kurtulmanın yolları ise kişinin yapacağı önemli görüşmelerde atacağı adımlar işin gidişatının lehine çevirecek şekilde atılmalıdır.

Yani fal sahibinin elinde olan bir şeydir. Aşk hayatında ise yine kapak kapalı ise partneriyle kısa süreli de olsa bazı problemler yaşayacağının göstergesidir. Ancak yine bu hadise de kişiye bağlı durumdadır.

Falda kızaklı geyik görmek, hane içindeki sıkıntıları da işaret etmektedir. Maddi durumlarda kaynaklı aile bireyleri arasında ufak sürtüşmeler meydana gelecektir. Bu sıkıntıların sona ermesi de kişinin iş hayatında atacağı adımlara bağlıdır. Yapacağı işlerde güvendiği aile bireyleriyle ortak çalışmak hem kendisi hem de aile bireyleri arasında oluşan sıkıntıyı giderecek işler yoluna girecektir. Böylece sıkıntılı günleri geride bırakılıp eski hayata çok kısa süre içinde geri dönüleceğinin göstergesidir. Aynı zamanda sıkıntıyı simgeler. Ancak açık olarak belirmiş ise, bu ilerleyen zamanlarda iş hayatı için bereketli günlerin geleceğinin ve işlerin daha da artıp gelişeceğinin habercisidir.

Aile için ise bu durum evli çiftler için yeni bir çocuğu simgelemektedir. Gelecek olan çocuk bereketiyle gelip hane içinde büyük bir mutluluk yaratacaktır. Bu mutluluk aile içinde var olan küslüklerin de son bulacağının işaretidir.

Kahve falında kızaklı geyik görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.