Kahve Falında Kıvırcık Saç Görmek Ne Demek?

Kahve falında kıvırcık saç görmek, kahve falcılarının ortak kanısı olarak hayırlı ve güzel haberler olarak yorumlanır. Geçmişte yaşanan olaylardan ziyade gelecekte yaşanacak güzelliklerin işareti olduğu da söylenir.

Falda kıvırcık saç görmek, çevresi tarafından sevilen, saygı gören bir kişiliğe sahip olduğunun işaretidir. Bu kişi çevresindekilerin güvenini kazanmış, kötü gün değil iyi gün dostları edinmiştir kendisine. Ayrıca çok yakını olarak gördüğü kişiler genelde kısa süreli değil, uzun soluklu dostluklardır. Bununla birlikte bu kişi çevresinden gördüğü sevgi ve muhabbet ile birlikte yakın zamanda başarıları sayesinde oldukça fazla saygı da görecek demektir. Fakat hayatında artan olumlu gelişmeler, başarılı ve mutlu olayların neticesinde, adeta hayatın kuralı olan düşmanlarının sayısında da artış olabilir. Çevresinde beliren ve zamanla farkına vardığı bu düşmanları onu fazla yıpratamayacak ve kısa süre içinde etkisinden kurtulacak demektir.

Aynı zamanda bazı yorumculara göre de iş yaşamında artan rakiplerin göstergesidir. Olumsuz değil, doğru değerlendirdiği takdirde olumlu olarak etkileyebilecek bu rakipler onun lehinedir. Kahve falına bakılan kişi, iş yaşamında rakiplerinin zayıf noktalarını belirleyerek onları alt edecek ve kendi başarısına başarı katacaktır. Bu başarılar sonrasında gerek maddi kazancında gerekse de duygusal yaşamında çeşitli iyileşmeler gözlemlenecek demektir.

Aşk hayatı ile de ilişkilendirilebilir. Aşk yaşamında geçmişte yaşadığınız bazı pişmanlıklar artık geride kalıyor ve yaşadığınız acı günlerin etkisinden yavaş yavaş çıkıyorsunuz demektir. Ayrıca geçmişi unutmaya başlayacağınız yakın günlerde sizi mutluluğun zirvesine taşıyacak yeni insanlar da hayatınıza girebilir.

Etrafınıza bakarken dikkatli olmakta fayda var demektir. Ancak tanışacağınız bu yeni insan ile birlikte geçmişteki pişmanlıklarınızı bir nebze hatırlayabilirsiniz. Bu sizi üzüp yıpratmasın, aksine kendinize pay çıkararak ilerleyen dönemlerde aynı hatalara düşmeyin.

Kahve falında kıvırcık saç görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.