Kahve Falında Kısa Çizme Görmek

Kahve falında kısa çizme görmek, çok özlediğiniz insanlardan davet almak ve onlarla görüşmeye yorumlanır. Bir süredir görüşmek ve zaman ayırmak istediğiniz insanlar sizi arayabilirler ve buluşmak isteyebilirler. Uzun zamandır aklınızda olan birinden de haber alınabilir veya yollarınız kesişebilir. Kişi özlediği insanlar ile uzun uzun hasret giderir. Bir seyahat planı yapacak olanlar için bu yolculuk kısa ama eğlenceli bir yolculuk olacaktır. Hatta bu gezide eğer şimdi yalnızsanız romantik bir ilişkiye başlayabilir, hayatınızın aşı ile tanışabilirsiniz.

Falda kısa çizme görmek, uzun zamandır beklenen bir yolculuğa hazırlık yapmanız anlamına gelir. Bu yolculuk bir iş seyahati için olabilir ya da eğitim sebebi ile de başka bir yere yolculuğa çıkabilirsiniz. Gezmek isteyenler tatil planları yapabilir, yakın bir yere tatile gidebilirler. Kişi ailesinden ve sevdiklerinden çok uzak kalmaz.

Kahve Falında Kırık Çizgi Görmek
Kahve Falında Uzun Dik Çizgiler Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, aileniz için isteklere kavuşmak ve sevdikleriniz ile de özlem gidermeye yorumlanır. Aileniz sizi ziyarete gelebilirler. Uzakta yaşıyorlar ise özleyip sizi görmek isteyebilirler. Yakınlarınız hal ve hatrınızı sorarlar. Size ne kadar değer verdiklerini gösterirler. Eşi ile ayrı yerde yaşamak zorunda kalanlar da aralarındaki engelleri aşabilirler. Yeniden bir arada aynı evde kalmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.