Kahve Falında Kilim Görmek Ne Demek?

Kahve falında kilim görmek, bir evin ruhunu ve yaşanmışlıklarını yansıtır. Öyle ki, farklı desenlere sahip ve de ebat olarak biraz genişçe ise bu hanenin oldukça geniş olduğu ve de geçmişten beridir kadın egemenliğinin soy üzerinde hâkim olduğunu gösterir. Ailede erkeklere oranla kız evlat sayısı daha fazladır.

Falda kilim görmek, eğer ki evlilik hayatına yorumlanacak olursa huzurlu ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağı anlamını taşır. Aynı zamanda bir yere asılı halde görülüyor ise, yakın zamanda misafir ağırlanacağını ve de aslında uzun zamandır olması beklenen bir olgunun gerçekleşmesiyle gelen misafirlerin bu müjdeli haberi ev halkı ile paylaşıp maddi anlamda tüm kaygıların sona ereceğini gösterir. Bu haber satılması beklenen bir arsa, bir ihale ya da paylaşılacak olan bir miras olabilir. Ticaretle uğraşan birisi için bereketli ve bol kazançlı günlerin habercisidir.

Eğer ki küçük ebatlarda ve de yer yer deliklere sahip ise bu görüntü fal sahibinin bir takım borçlara girerek, zamanla işini kaybedeceği anlamını taşır. Kişi ticari kararlarında oldukça dikkatli olmalı ve de parasını tasarruflu bir şekilde yönetmelidir.

Eski heyecanını yitiren evliliğinizin tozunu alma vaktiniz geldi. Karınız sitem etmekte haklı çünkü onunla olan ilişkiniz hep çok yüzeysel. Maddi sıkıntılardan dolayı elinizdekilerin kıymetini bilemediğiniz günler geride kalacak. Sizin de çabalarınız ile düzelmeye başlayan aile huzurunuzu artık kimse bozamayacak. Evlatlarınızdan birinin size bir müjdesi var. Uzun süredir dargın olduğunuz kardeşinizle barışacaksınız.

Kahve falında kilim görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.