Kahve Falında Karyola Görmek

Kahve falında karyola görmek, çevrenizde birinden maddi destek almaya veya borçlanmak anlamına gelmektedir. Bir zamanlar sizden borç para alan biri varsa paranızı geri almak da isteyebilirsiniz. Kahve falında karyolada birinin yattığını görmek ise kısa süreli de olsa bir borçlanma şeklinde yorumlanır. Bir kredi başvurusu yapmak veya kefil olmak durumu ile karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden yakın hissettiğiniz bir insandan maddi talepte bulunmanız gerekebilir

Falda karyola görmek, sizi yardım edeceğiniz bir insandan çok büyük bir iyilik göreceğiniz şeklinde yorulanır. Yakın zaamanda yardım eli uzatacağınız bir insan ileride size daha büyük bir yardımda bulunabilir. Bu iyilik gün gelir en ihtiyacınız olduğu zamanda sizin karşınıza çıkar.

Kahve Falında Çekyat Görmek

Sizi düşünen ve görmek isteyen bir insana yorumlanır. Aile büyüklerinden uzakta yaşayan biri varsa sizi özlüyor olabilir. Belki de size söylemese de sizin yollarınız gözlüyor olabilir. Özlem duyduğunuz biri varsa da o kişi ile bir araya gelebilir, uzun sohbet etme imkanı yakalayabilirsiniz.

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, yalnızlıktan sıkılan kişiler için yeni dostlar kazanmak şeklinde yorumlanır. Size her anlamda destek olacak biri hayatınıza girebilir ve dilediğiniz her şeyi rahatlıkla o kişi ile konuşabilirsiniz. Birlikte ortak plan projeleriniz olabilir ve yeni kararlar da alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.