Kahve Falında Kar Tanesi Görmek

Kahve falında kar tanesi görmek, yakın zamanda hevesinizin kırıldığı ve ümitlerinizin bir konuda yeniden umut ateşinin yanması demektir. Yakın zamanda hayatınızda sizi mutlu edecek ve geleceğiniz ile ilgili güvende hissetmenizi sağlayacak önemli gelişmeler olabilir. Bazı konularda kendinize güveniniz gelebilir. Bunun yanı sıra yeni umutlar ile girilecek bir ilişkinin fal sahibinin hayatını kökten değiştireceği anlamına gelir. Bu ilişki sayesinde ufku açılan ve içerisine yeniden yaşama sevinci doğan fal sahibinin enerjisi yükselecek. Artık kararlarını gözü kapalı verecek ve hiçbirinden de pişman olmayacaktır.

Eğer fincanın kulp kısmında birkaç tane kar tanesi çıkarsa, bunun anlamı kesinlikle mutlu ve kalabalık bir aile yaşantısına sahip olmaya dalalettir. Birbirine kenetlenmiş aile bireyleri ile sürekli iletişim halinde olan fal sahibi hane içerisinde bir hayli sevilen biridir. Akrabalarınız ve aile fertleriniz sizi mutlu edecek sürprizler yapabilirler. Sevdiklerinizden ufak hediyeler alabilirsiniz.

Falda kar tanesi görmek, bazı fal yorumcularına göre kırgınlıklara ve sevdikleriniz yüzünden incinmiş duygulara yorumlanır. Eğer tabağın orta kısmında birçok kar tanesi çıkarsa, yeni girilen bir ortamda çok sevilip itibar görmeye, yeni insanlar ile tanışmaya yorumlanır. Bu tanışacağınız insanlar size faydalı olabilir. Fal sahibi tereddüt içerisinde aldığı bir karardan ileride oldukça fazla memnun kalacak demektir. Bunun yanı sıra, gittiği yerde saygınlık kazanması ve sevilmesi anlamına gelir. Çevresindeki insanların kendisine gösterdiği bu sevgi ve saygı fal sahibini daha geniş yürekli bir insan yapacaktır.

Kahve tabağında kar tanesi çıkması, sevilen bir yakınının ihanetine uğramak olarak yorumlanır. Ancak öğreneceğiniz bu ihanet aslında hayırlara vesile olabilir. Bazı tecrübeler kazanmanız daha büyük hataları engelleyebilir. Fal sahibini çeşitli iftiralardan kurtaracak olması anlamına da gelir. Başkalarının hakkınızda kötü sözlerine pek de kulak vermemeye dikkat edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.