Kahve Falında Kalp İçinde Harf Görmek Ne Demek?

Kahve falında kalp içinde harf görmek, tabiri çok açık bir semboldür. Yakın zamanda o harfle başlayan isme sahip birisi ile duygusal bir birliktelik yaşayacağı anlamına gelir. Örneğin içerisinde A ile K harfi var ise K ile başlayan bir ada sahip birisinin hayatınıza girmesi yakın demektir. Fakat bu ilişki bir tartışma bir ortamının sonrasında yavaş yavaş gelişecek bir dostluktan aşka doğru ilerleyecektir.

Falda kalp içinde harf görmek, aynı zamanda platonik bir aşkı da ifade eder. Gönlünde isminin içerisinde harfi taşıyan birine karşı platonik bir aşkla bağlı olduğu anlamına gelir. Bu platonik aşkının zaman içerisinde gerçekleşeceği ama bunun gerçekleşmesi için zamana ihtiyaç olduğunu gösterir.

Belli bir süre daha bu duygu platonik olarak devam edecek fakat daha sonrasında karşılık bulabilecektir. Fakat bu aşkın karşılık bulmadan önce ikili arasında bir sıkıntı yaşanacak ve sonrasında karşı taraf bu eksiklikle duygularını fark edecek.

Aşka yorumlanırken bazı yorumcular koyu renk yada açık renk olmasına göre bu kişinin iyi yada kötü biri olması yada bu ilişkide üzeceği yada mutlu edeceği hakkında yorumda bulunurlar. Eğer açık renk ise kişinin çok mutlu edeceği, koyu renk ise kesinlikle bu ilişkide çok yıpranıp üzüleceği anlamına gelmektedir.

Kahve falında kalp içinde harf görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.