Kahve Falında Sırtlan Görmek Ne Demek?

Falda Sırtlan Görmek

Kahve falında sırtlan görmek; sizin sırtınızdan geçinen ve sizi maddi zarara uğratacak bir insanı işaret eder. Bilindiği gibi, kahve falında çıkan hayvanlar fal sahibi veya onun hayatındaki insanları simgeler. Fincanda sırtlan hayvanı görülmesi ise, sizi üzecek zalim karakterli bir insana yorumlanır.

Falda sırtlan görmek, falına bakılan kişi için pek de hayırlı bir sembol değildir. Size yalakalık yaparak bazı işlerinize burnunu sokmak isteyen insanlara karşı tedbirli olun ve borca girmeyin. Yoksa bu insanlar size ağır faturalar ödetebilir.

Kahve fincanında sırtlan şekli çıkması, içten fesat ve edepten yoksun bir insan olarak yorumlanabilir. Bu sembol huyu hiç iyi olmayan bir kadına da işaret edebilir. Fal sahibi güvenilmez insanlarla samimi olur ve onların sözüne kanarsa, çok pişman olacak.

Falda görülen sırtlan sembolü, fincan içerisindeki konumuna göre değerlendirilecek olursa daha özel anlamlar çıkabilir. Fincanın ortasında sırtlan hayvanı varsa, maddi yönden sırtını size dayamış bir insanı simgeler. Fincanın kenarında sırtlan işareti varsa, sorumluluklarından kaçan ve olgun olmayan bir insanla bağdaşlaştırılır. Başkalarının sorumlulukları üzerinize yıkılabilir.

Kahve falında sırtlan ne demek?” anlamını merak eden değerli okuyucularımız, kötü huy sahibi insanlara karşı temkinli olsunlar. Eli uzun insanlar size maddi zararlar verebilirler. Bazı fal yorumcularına göre bu sembol kısa süren evlilik ve anlaşamayan karı koca olarak yorumlanır.

Kahve tabağında sırtlanın anlamı, umarsız ve dünya sadece kendi etrafında dönüyor sanan bir insanı simgeler. Bu insan aileden biri olabilir ve şu günlerde o kişiyle tartışmanız an meselesidir.

Kahve falında sırtlan görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.