Kahve Falında Şelale Görmek Ne Demek?

Falda Şelale Görmek

Kahve falında şelale görmek; coşku dolu duygular yaşayacağınız ve duygularınıza hakim olamayacağınız anlamına gelir. İçinizde biriktirdiğiniz tüm öfke ve kini sonunda açığa çıkaracaksınız. Ancak bu durum o kişilere karşı sizi mahcup düşürebilir. Falda şelale görmek; bastırdığınız duyguları sonunda açığa çıkarma fırsatı yakalayacağınıza işaret eder.

Kahve fincanında şelale anlamı; şu günlerde daha dürüst bir tavır sergileyeceğinize, çevrenizdekilere neyin doğru ya da yanlış olduğunu açık açık belirteceğinize yorumlanır. Her şeyin doğrusunu söylemek bazı tepkilere yol açabilir.

Kahve falında şelale sembolü çıkması; bazı fal yorucuları tarafından hayırlı işlere yorumlanır. Fal sahibi bekarsa, ihtiraslı ve tutkulu bir aşk yaşaması an meselesidir. Yeni başlayacağınız ilişkide duygularınızı kontrol etmekte güçlük çekebilir ve o kişiye çok aşık olabilirsiniz. Hatta bu ilişki evlilik ile sonuçlanabilir.

Fal sahibi erkek ise, ahlaklı ve iyi bir kız ile yuva kurar. Evli kişilerin falında şelale çıkması, yeni bir eşya almaya yorumlanır. Evli kişilere bu sembol bebek habercisi de olabilir. Yakın zamanda bir evlat sahibi olacağınızın haberini alabilirsiniz.

Kahve tabağında şelalenin anlamı, aileniz çok mutlu olaylar ile beraber daha neşeli ve daha huzur dolu günler yaşarlar. Falda şelale gibi akar su çıkması, genel olarak sıkıntılarınızın akıp gideceğine, umutlarınızın yeşereceğine delalettir.

Kahve falında şelale görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.