Kahve Falında E Harfi Görmek Ne Demek?

Falda E Harfi Görmek

Kahve falında E harfi görmek; yakında tanışacağınız bir insanın isminde E harfinin geçeceğine yorumlanır. Bu insan sizinle tamamen zıt bir karaktere sahip olacak. Hiçbir ortak noktanızın olmaması ve zevklerinizin uyuşmaması sebebiyle, sürekli bir çekişme yaşanacak.

Falda E harfi görmek, isminde bu harfin geçtiği bir insanla uzlaşma sağlanamayacağı konusunda uyarı anlamı taşır.

Kahve fincanında E harfi çıkması, bekâr kimseler için âşık olacakları insanın baş harfinin “E” olacağını işaret eder. Tez zamanda tanışacağınız bir insan ile ilgili önemli ipuçları veren E işareti, fincan yerine kahve tabağında çıktığı zaman daha farklı manalara gelir.

Kahve falında E harfi ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, isminde bu harf geçen bir insandan gelecek günlerde çok öfkelenecekleri bir haber alacaklar. Yine de sükûnetinizi korumalısınız. Evli olan kimseler, İsminin içinde E işareti olan kişiyle fikir ayrılıklarına düşebilirler. Her ne kadar bu kişiyle fikirleriniz örtüşmese de, alttan alın. Siz ne kadar sakin ve sabırlı olursanız, o kadar az kalp kırılacak. Öfke kontrolünü sağladığınız vakit, ne kendiniz ne de başkaları üzülecek.

Kahve tabağında E harfi görmek, hane işçine yeni girecek bir insanın baş harfidir. Kahve falında E harfinin yanında yol varsa, uzaktan gelecek bir misafirin isminde bu harfin geçtiği söylenir. Fincanda bu harfle beraber kalp çıkarsa, baş harfi E olan biriyle evleneceksiniz.

Kahve falında E harfi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.