Kahve Falında E Harfi Görmek Ne Demek?

Falda E Harfi Görmek

Kahve falında E harfi görmek; yakında tanışacağınız bir insanın isminde E harfinin geçeceğine yorumlanır. Bu insan sizinle tamamen zıt bir karaktere sahip olacak. Hiçbir ortak noktanızın olmaması ve zevklerinizin uyuşmaması sebebiyle, sürekli bir çekişme yaşanacak.

Falda E harfi görmek, isminde bu harfin geçtiği bir insanla uzlaşma sağlanamayacağı konusunda uyarı anlamı taşır.

Kahve fincanında E harfi çıkması, bekâr kimseler için âşık olacakları insanın baş harfinin “E” olacağını işaret eder. Tez zamanda tanışacağınız bir insan ile ilgili önemli ipuçları veren E işareti, fincan yerine kahve tabağında çıktığı zaman daha farklı manalara gelir.

Kahve falında E harfi ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, isminde bu harf geçen bir insandan gelecek günlerde çok öfkelenecekleri bir haber alacaklar. Yine de sükûnetinizi korumalısınız. Evli olan kimseler, İsminin içinde E işareti olan kişiyle fikir ayrılıklarına düşebilirler. Her ne kadar bu kişiyle fikirleriniz örtüşmese de, alttan alın. Siz ne kadar sakin ve sabırlı olursanız, o kadar az kalp kırılacak. Öfke kontrolünü sağladığınız vakit, ne kendiniz ne de başkaları üzülecek.

Kahve tabağında E harfi görmek, hane işçine yeni girecek bir insanın baş harfidir. Kahve falında E harfinin yanında yol varsa, uzaktan gelecek bir misafirin isminde bu harfin geçtiği söylenir. Fincanda bu harfle beraber kalp çıkarsa, baş harfi E olan biriyle evleneceksiniz.

Kahve falında E harfi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status