Kahve Falında Kafası Kopmuş Balık Görmek Ne Demek?

Kahve falında kafası kopmuş balık görmek, aydınlık ve feraha işaret eder, bütün aydınlanmaya yönelik araç ve gereçler aydınlık yollar anlamına gelir. Ayrıca kişi öğrenci ise tahsilini başarı ile bitireceğine ve hem kendisini hem de ailesini gururlandıracağına işaret eder. Hayatınızın her alanında olan en aydınlık zaman dilimini de bu sıralar da yaşayacak olduğunuzu göstermektedir.

Sizler hayatınız boyunca şükür etmek yerine sadece her kötü olayda isyan eden bir tavra sahip olduğunuz için de her an kazanmak sizlerin ellerinde iken sizler sadece kayıp etmeye kendinizi mahkum ettiniz. Artık çevrenizden gelen yardımlar ile de hayatınızın en aydınlık dönemlerini yaşamak için kendinize en iyi zamanları da sunmaktasınız. Etrafında yer alan oldukça yardımsever ve bunun yanı sıra sizleri de çok seven insanların bir arada olduğunu işaret etmektedir.

Falda kafası kopmuş balık görmek, eğer fal sahibi işsiz biri ise ve iş arıyorsa, yakın zamanda hem maddi hem de manevi olarak kendisini tatmin edecek bir iş bulacağına işaret eder. Kişi içine düştüğü sıkıntı ne olursa olsun kurtulacak ve feraha erecektir.

Eğer borçlu bir kimse ise borçlarından temizleneceğine işarettir. Bu kişi borçlarından kurtulacak ve rahatlayacaktır. Kötü bir dönem geçiriyorsanız. Hayatınızda bir sorun bir hastalık ya da başarısızlık varsa artık bunlardan kurtulacak ve daha güzel günlere geçeceksiniz.

Bazen yeni yatırımlar olarak da yorumlanır. Kişi kafasında yapmayı düşündüğü bir yatırım varsa bunu ertelememeli ve kesinlikle yapmalıdır. Çünkü bu fal bu yatırım o kişi için hayırlı olacağını ve bol kazanç getireceğini gösterir. Eğer kafasında birden fazla yatırım fikri varsa ve hangisi olacağına karar veremiyorsa zamana bırakıp acele karar vermemesi çünkü onun için hayırlı olacak olanın zaten kendiliğinden ona geleceği şeklinde yorumlanır.

Sevdiğiniz birinin sizlere sadece arkadaş olarak değer vermek yerine başka anlamlarda da değerler veriyor olduğunu göstermektedir. Sizler için asıl aşkı besleyen kişi olmasına rağmen sizler onu fark etmeyerek giderek başka biri ile beraber olur iseniz de sadece mantık ilişkisi kurar ve asla hayatın gerçek tadını alamayacak olduğunuzu göstermektedir.

Biraz daha mantıklı bakmak yerine etrafınıza kalp gözü ile de bakar iseniz işte o zaman asıl huzur sizlerin elleri arasında yer alacak. Her zaman hayra ve aydınlık yola çıkar. Eğer falınızı kapatmadan önce bir dilek tutmuşsanız, bir niyet üzere açmışsanız, bu niyetinizin hayırlı olacağını ve kabul olacağını gösterir.

Kahve falında kafası kopmuş balık görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.