Kahve Falında İsminin Baş Harfini Görmek Görmek Ne Demek?

Kahve falında isminin baş harfini görmek, fal sahibinin yakın zamanda bir karar vermek zorunda kalacağı anlamına gelmektedir. Kişinin üzerine yüklenecek bir sorumluluk neticesinde önemli bir karar almasını gerektirecek ve bu karar neticesinde de birilerinin hayatlarında değişiklikler yaşanmasına neden olacaktır.

Falda isminin baş harfini görmek, fal sahibinin pek kontrolü olmadan gelişen olaylar dizisi anlamına da gelir. Bir seçim yapmak ve bu seçimle belki de bir ya da bir kaç kişinin hayatında olumsuz anlamda değişikliklere neden olmak zorunda kalacak, yapmak zorunda olduğu bu seçimde öyle yada böyle birileri üzülmek zorunda kalacak, ne yazık ki bu kararda kimsenin üzülmeden işin içinden çıkabilme şansı olmayacak. Bu durum karar sürecinde zor günler geçirmesine neden olacaktır. Yanında bir kalp şekli de var ise bu kişinin karakterindeki bencilliği gösterir.

Yalnızca kendini düşünen ve kendi çıkarları doğrultusunda etrafındaki insanları hiç düşünmeden yarı yolda bırakabilecek yapıya sahip biri olup farkında olmasa da bu huyu yüzünden hayatında hiç bir zaman hiç bir şeyi tam olmakta.

Çıkarları için vazgeçtikleri yollarına başarı ile devam ederken kendisi peşinde koştuğu şeylerde hep yarı yolda kalmakta fakat bencilliği nedeniyle bunların da suçunu bir şekilde etrafında ki insanlara yüklemektedir. Bu huyundan vazgeçmedikçe ve kendisi kadar başkalarını da düşünüp fedakarlıklar yapmaya başlamadıkça hayatında asla istediği başarı ve mutluluğa ulaşamayacak. Belki büyük yenilgileri olmayacak ama zafere de ulaşması mümkün olmayacak.

Kahve falında isminin baş harfini görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.