Kahve Falında Fil Kafası ve Hortumu Görmek Ne Demek?

Kahve falında fil kafası ve hortumu görmek, genelde olumsuz yorumlanan bir semboldür. Yakın zamanda alacağınız kötü haberlerin işaretidir. Bu kötü bir olay da olabilir. Her ne kadar kısa sürede atlatacak olsa da canınızı sıkacak bir durumun habercisidir.

Falda fil kafası ve hortumu görmek, haram kazancın işaretidir. Haram para ya da haram mal kazanmış olabilirsiniz. Etrafınızda sizi sevmeyen, kıskanan, çekemeyen insanlar olabilir. Bu insanların sizin arkanızdan konuştuğunu söyler. Bu konuşmalar sizi üzebilecek konuşmalardır. Bu nedenle bazı arkadaşlarınızla bütün ilişkinizi kesmek zorunda kalabilirsiniz. Uzakta yaşayan tanıdıklarınız, akrabalarınız hakkında kötü haberler alabilirsiniz. Hatta ölüm haberi almak olarak bile yorumlanabilir.

Hayatınızla ilgili ciddi değişiklikler yapma zamanınızın geldiğini gösterir. Bu değişiklik ilk olarak iş hayatınız ile ilgili olabilir. İş hayatınızda aldığınız anlık kararlar işten ayrılmanıza neden olabilir. Bu dönemde anlık kararlar almamaya çok dikkat etmelisiniz. Çünkü çabuk verdiğiniz kararlar büyük pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir. Kararlarınızı verirken oldukça sakin ve soğukkanlı olmanız gerekir.

Aşk hayatınızda karşılıklı olarak ilişkinizi gözden geçireceğiniz bir dönemin habercisidir. Birine karşı hissettiğiniz duyguları net bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir dönemin içinde olduğunuzu gösterir. Ayrıca bu dönemde eski sevgilinizden bir haber alabilirsiniz ve bu haber nedeniyle ciddi bir kararsızlık yaşayabilirsiniz.

Kahve falında fil kafası ve hortumu görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.