Kahve Falında Fes Görmek Ne Demek?

Kahve falında fes görmek, bulunduğunuz konumun hep aynı kalmayacağını ve hiç beklemediğiniz bir anda çok yükseleceğinizi gösterir. Düşünmediğiniz bir anda oldukça iyi bir iş fırsatıyla karşılaşabilirsiniz. Eğitiminiz devam ediyorsa derslerinizde hiç olmadığınız kadar başarılı olabilir ve hocalarınızın dikkatini çekerek eğitiminiz sırasında size iş fırsatları sunduklarını görebilirsiniz.

İş yerinde çalıştığınız pozisyondan memnun değilseniz yakın bir zamanda terfi alabilirsiniz. Birçok kere iş başvurusu yaptığınız ancak size dönüş yapmayan bir firmada beklediğinizden daha da üst bir pozisyonda işe başlayabilir ve takdir toplayacak çalışmalara imza atabilirsiniz. Yine beklemediğiniz bir anda kendinizi yöneticilik koltuğunda bulabilirsiniz.

Falda fes görmek, bulunduğunuz konumun aynı kalmayacağına ve yükselişe geçeceğinize dalalet eder. İnsanlara iş ya da başka konularda liderlik edeceğinizi gösterir. Hiç aklınızda yokken kendinizi siyasi konuların içinde başarılı bir şekilde ilerlerken bulabilirsiniz. Arkanızda sizi destekleyen ve sizin liderliğinizde işler yapmak için ısrar eden insanlar bulabilirsiniz.

Beklemediğiniz kadar saygı görecek ve insanları dilediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz. Vereceğiniz tavsiyeler emir gibi algılanıp insanların hayatına yön verebilir. Ailenizde size başkaldıran ya da sözleriniz değersiz bulan biri varsa çok yakında size gelerek tavsiyenize ihtiyaç duyduğunu söyleyebilir. Çocuklarınız sizin sözlerinize önem vermiyorlarsa yakın zamanda sizin yönlendirmenize ihtiyaç duyacaklar.

Liderliği, yükselmeyi, büyük bir kitleyi peşinden sürüklemeyi sembolize eder. Hak ettiğiniz saygıyı fazlasıyla görecek ve liderliğiniz konusunda size destek veren insanlarla karşılaşacaksınız. Yaşadığınız yükseliş herkes tarafından takdir edilecek.

Kahve falında fes görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.