Kahve Falında Fener Görmek Ne Demek?

Kahve falında fener görmek, fal sahibinin hanesinden birisine yol göstermesi gereken ciddi bir konunun varlığına dalalettir. Bu konu oldukça hassas ve dikkatli olunması gereken bir konu olduğu için fal sahibi söyleyeceği kelimelere de vücut diline de, örnek olacağı noktalara da fazlaca özen göstermelidir. Aile içi olumlu davranışlar ve rol model olma durumu her zaman daha sağlıklı bireyler yetiştirilmesine sebep olacaktır.

Eğer fal fincanının dip kısmında beliren bir fener sembolü ile karşı karşıya kalınmışsa, yol gösterilmesi gereken kişi fal sahibinin ta kendisi olacaktır. Böyle bir durumda ise akıl danışacağı kişiler mutlaka aklı başında olmalı ve olumlu nasihatler verecek kadar erdemli olmalıdır.

Falda fener görmek, bazı fal yorumcularına göre sabırlı ve mülayim bir insan ile yorumlanır. Her türlü zorluğa ve ters giden hayatına rağmen sabrı ve şükrü elinden bırakmayan bu insan hiç beklemediği bir anda sabrının meyvelerini toplamaya başlayacaktır.

Eğer fal fincanının ağız kısmına doğru belirmiş ise bu kişi fal sahibinin çok yakın çevresinden bir insan demektir ve gelişmeleri yakından takip eden fal sahibinin bu insandan öğreneceği çok şey vardır. Bir diğer anlamı ile sürekli fikir değiştirmek ve bu yüzden bir türlü hiçbir işte dikiş tutturamamak demektir. En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir deyip bir konu hakkında dikkatini toplamayı öğrenmesi gereken fal sahibi bu konuda uyarılmalı ve başarının anahtarının bu olduğu söylenmelidir. Eğer böyle devam ederse kendisi ile birlikte etrafındakileri de geren fal sahibi zor günler geçirecektir.

Fal tabağında belirmiş ise aydınlık bir geleceğin ve huzurlu bir dünya yaşantısının sembolüdür.

Kahve falında fener görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.