Kahve Falında Elleri Havada Kadın Görmek Ne Demek?

Kahve falında elleri havada kadın görmek, dini duyguları ve yaratana olan yakınlığı ifade eder. Hane içerisinde bir bayanın fal sahibi için dua ettiği ve işleri rast gitsin diye devamlı fal sahibi için Allah’a yalvardığını simgeler.

Eğer oturur vaziyette ve elleri yukarıda ise bu figür yapılan bir hata nedeni ile çaresizliği ve çıkış yolunun henüz bulunamadığını gösterir. Yaşamını gözden geçirmeli ve çevresinden herhangi birisine yaptığı yanlışı telafi etmelidir. Çünkü bu durum ileride vicdan muhasebesi yapmasına neden olabilir.

Falda elleri havada kadın görmek, bir yakarışı simgelediği gibi hastalığın da habercisi olabilmektedir. Bu hastalık ortopedik bir rahatsızlık olabileceği gibi alerjik reaksiyonlara dayalı bir problemde olabilir. Fal sahibi son dönemlerde sağlığına oldukça özen göstermeli ve kişisel bakımına oldukça dikkat etmelidir.

Faldaki kadının tek eli havada ise bu görüntü bir isyan, itiraz olarak nitelenebilir. Bu isyan başka bir kadın tarafından fal sahibine yapılan bir isyan ya da fal sahibi tarafından başka kimselere yapılan bir savunma da olabilir.

Falda görülen kadının tek eli göğsünde bir diğer eli de havada ise sevgiliye duyulan özlem anlamına gelir. Bu özlem bir hata sonucu gelişmiş olup pişmanlık duyulduğundan çaresizliği ifade eder. Gurur yapmayıp ilk adımı siz atabilir, şu anki hüznünüzün önüne geçebilirsiniz.

Kahve falında elleri havada kadın görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.