Kahve Falında El Sıkışmak Görmek Ne Demek?

Kahve falında el sıkışmak görmek, oldukça güzel yorumlar barındırır. Özellikle aile içindeki anlaşmazlıkların çözülmesi, küs olanların barışması anlamına gelir. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınızla geçmişte yaşadığınız bir tatsızlık yeniden gündeme gelebilir ve bu defa bir daha hatırlanmayacak şekilde çözüme kavuşabilir.

Aynı şekilde kardeşler arasında yaşanan büyük kavgaların yerini mutluluk ve huzur ortamına bırakacağını gösterir. Sabrın, güzel başlangıçların ve arabulucu insanların simgesidir. Sorunlarınızı çözmek için bir büyüğün araya gireceğini ve oldukça başarılı bir biçimde size yardımcı olacağını gösterir.

Falda el sıkışmak görmek, büyük anlaşmalara imza atmak şeklinde de yorumlanır. Uzun zamandır işleri kötü gidenler için yeni bir anlaşmaya ve ortaklığa doğru yola çıkmak demektir. Ayrıca hayırlı işlerin de varlığını gösterir.

Bekar çocuğu olan, kendisi bekar olan ya da ailesinde bekar biri olanlar için mutluluk dolu ve hayırlı bir evliliğin yakın olduğu şeklinde yorumlanır. İş kurmak isteyen ancak yeterince maddi destek bulamayanlar için yakın bir zaman içinde bol kazançlı ve uzun soluklu, hayırlı bir işe sahip olmaktır.

Erkek arkadaşından ayrıldığından bu yana kendinle hiç ilgilenmiyorsun. Etrafındaki herkes sessizliğinden korkmaya başladı diyebilirim. Eğer bir an önce toparlanmazsan arkadaşların senden umudu kesmeye başlayacak. İş yaşantına bir süre ara vermeyi düşünüyorsun fakat bu seni çok ciddi maddi sıkıntılara sürükleyebilir. Zamanında iyilik yaptığın birisi sana hiç beklenmedik bir şekilde sürpriz yapacak.

Kahve falında el sıkışmak görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.