Kahve Falında Düğün Görmek Ne Demek?

Kahve falında düğün görmek, genellikle şansınızın bu ara sizden yana olacağına yorumlanır. Düğün yeri olarak yorumlanan şeklin kalabalıklığı bu oranı arttırmaktadır. Kısmet ve özel hayattan ziyade eğitim ve iş hayatınızı, yani parasal durumunuzu yakından ilgilendirir. Şöhret kazanmak şu sıralar sizin için o kadar da zor değil.

Sadece fırsatları değerlendirmeyi bilmeniz ve gelecek hesaplarınızdan asla vazgeçmemeniz gerekiyor. Özellikle erkekler, yatırımlarını daha yakından takip etmeli, ev, arsa gibi taşınmaz mallarını mümkün olduğunca arttırmalıdır. Zira şu sıralar dokunduğunuz altın olabilir.

Bu dönemde dostlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. İmkânlarınızın arttığını, yükseldiğinizi gören insanlar, bu durumdan nasiplerini almak adına ellerinden geleni artlarına koymayacaklar. Kötü gün dostlarınızı, iyi gün alkışçıları için harcamayın.

Ruya tabir

Falda düğün görmek, eğer damat yoksa bazı aksaklıklara gebe olabilir. Özellikle manevi açıdan daralmalar, ağır depresyon, yalnızlık ve anlaşılamadığınız hissi sizi saracaktır. Ruhunuzu sıkıntılardan arındırmak adına maneviyata yönelmeli, bu dünyada kesinlikle yalnız olmadığınızı unutmamalısınız.

Uzak akrabalardan gelen miras haberleri, sizi biraz uğraştıracak. Yine de takipte kalın ve vekâlet konusunda temkinli davranın. İyi değerlendirmelerle sıkıntıları kazanca çevirmeniz tamamen sizin elinizde. Tek yapmanız gereken soğukkanlılığınızı ve araştırmacı ruhunuzu düzenli olarak beslemek olacak. Tüm ahalinin öbek öbek yerleşmeleri, dedikoduyu işaret etse de bu sizi korkutmamalı. En fazla arkanızdan bol bol konuşup günahlarınızı azaltırlar. Siz bunlara kafa yormak için fazla özelsiniz.

Yeteneklerinizin ve potansiyelinizin artık farkına varmalısınız, Maalesef zaman bizleri beklemiyor. Kararlarınızı ve çevrenizi çabuk belirlemelisiniz. Ayrıca bu aralar kas ağrısı gibi hafif bir kırgınlık geçirebilirsiniz, bol bol enerji verici besinler tüketin ve kendinizle mümkün olduğunca barışık olun. Stres sizi hasta edebilir.

Kahve falında düğün görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.