Kahve Falında Dört Yapraklı Yonca Görmek Ne Demek?

Kahve falında dört yapraklı yonca görmek, genel inanışa bağlı olarak şanslı günlerin yaşandığına veya yaklaştığına işaret etmektedir. Genel çerçevede kötü anlam teşkil etmediği için çok fazla yorumlanma alanı bulamamıştır ancak bu yazıda genel bir çerçeve verilmeye çalışılacaktır.

Falda dört yapraklı yonca görmek, kişiye ve kişinin ailesindeki insanlara şans ve bolluk geleceğini, yaşadığı dönemi sabırla atlatırsa ileride daha şansla ve mutlulukla yaşayacağına işaret eder. Yapraklarının şekli burada önem teşkil etmektedir. Yaprakların zarar görmüş olması şansınızın istediğiniz yönde ilerlemeyeceğine ya da başka bir etmen tarafından zarara uğratılmak suretiyle engelleneceğine işaret etmektedir.

Bir veya iki tanesinin içinin boş olması da yine aynı şekilde şansınızın mükemmel olmayacağı anlamına gelir. Bu konuda yorum tamamen yorumcuya kalmaktadır. Bulunduğu yer ile de ayrı bir önem teşkil etmektedir çünkü güzel bahçeli gibi bir alanda tam olarak görülürse şansa yorulur ancak kökünden koparılmış ise maalesef iyi anlam teşkil etmemektedir, çünkü elde olan şansı da kaçırılacağı anlamına gelmektedir.

Ayrıca boynu bükük olarak görülen ise şansınızın kötüye gideceğine delalet eder. kişinin gelirlerinde istikrara, huzurunda artmaya ve başarısının katlanmasına işaret eder.

Aileden birisi ile bir tartışma yasayacaksınız. Bu durum tatlıya çabuk bağlanacaktır. Maddi sıkıntılar çekeceksiniz. Bunalacaksınız. Sevdiğiniz kişi ile kararlı adımlar atmaya devam edeceksiniz. Yakın arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Bu olay sizi çok üzecektir. Bu da size herkese çabuk güvenmemeniz gerektiğini gösteriyor.

İlişki hayatınızda şimdiye kadar hiç yaşamadığınız ve hatta beklemediğiniz gelişmeler yaşayarak mutlu olacağınız anlamını taşır. Siz bunu şans olarak da nitelendirebilirsiniz fakat karakterinizin rolü her şeyin iyiye ve güzele gitmesi konusunda asla inkar edilemez. Kötü alışkanlıkları olmayan sevimli ve hoşsohbet bir insan olmanız zaten etrafınızdaki insanları fazlasıyla etkiliyor.

Ayrıca ne istediğinizi biliyor olmanız, yani kararlı tavırlarınız karşı cinsin daha çok dikkatini çekiyor. Bu yüzden de istediklerinizi elde ederken çok fazla zorlanmıyorsunuz. Hatta sevgiliniz bazen sizi sırf bu yüzden bile kıskanabiliyor.

Kahve falında dört yapraklı yonca görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.