Kahve Falında Dolap Görmek Ne Demek?

Kahve falında dolap görmek, karı koca arasında ki bir sırra işaret eder. Eğer fal baktıran kimse evli ise eşinin kendisinden bir sır sakladığı anlamına gelir. Sırları örtmek kapatmak olarak yorumlanır. Eşi arasında büyük bir sır olduğu ve bunu birbirlerinden sakladıkları anlamına gelir.

Falda dolap görmek, bir sırrın varlığını ve bu sırrın açığa çıkması haline karı koca arasında büyük bir sorunun baş göstereceğini işaret eder. Genellikle yorumcular evlilere yorumlamazlar. Fakat bekarlar içinde yine bir sır bir gizem anlamını taşır. Yani bekar ise bu onun yakın çevresinden dost bildiklerinden birinin yada ailesinin kendisinden bir sır sakladığı anlamına gelir. Bu sırrın açığa çıkması tartışmalara ve kırgınlıklara sebep olacaktır. Bu bazen birinin ondan değil de kendisinin başkalarından bir sır sakladığı anlamına da gelir ki bu genellikle büyük bir sır olur.

Kimseye söyleyemediği bir şeyi içinde tutuyor ve bunu kendisine dert edinmiş demektir. Ya bu sırrı ne pahasına olursa olsun ifşa edecek yada içerisinde tutup bu yükü taşımaya devam edecektir. Her halükarda dolap açılıp sırlar saçıldığında yaşanacak tartışmalar kaçınılmazdır.

Aynı zamanda gizli duyguları ifade eder. Bunlar genellikle kötü duygulardır. Kişinin bir türlü söyleyemediği fakat hoşlanmadığı bir durum olduğu anlamına gelir. Bu durumdan kurtulabilmek için duygularını açıkça ifade etmelidir. Aksi takdirde kendisine dert yaptığı bu duygular hayatını olumsuz yönde etkilemeye devam edecektir.

Kahve falında dolap görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.