Kahve Falında Dilek Görmek Ne Demek?

Kahve falında dilek görmek, aşk hayatında olumlu gelişmelerin habercisidir. Duygusal açıdan kendinizi yalnız hissettiğiniz şu günlerde sevgiliniz ya da eşiniz ile aranızın açıldığını düşünüyorsunuz. Sevdiğinize yapacağınız küçücük bir sürpriz ile her şeyi düzeltebilirsiniz. Birlikte yeni bir yolculuk sayesinde hoş vakit geçirebilir, küçük bir tatil ile kafanızdaki soruların cevaplarını alabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile mutluluğa adım adım yaklaşıyorsunuz. Sevgiliniz ya da eşiniz ile gireceğiniz polemiklerde dikkatli davranmalı; karşınızdaki kişinin duygularını incitmemeye özen göstermelisiniz. Dilek sembolünün bir diğer anlamı ise, sağlığınız ile ilgili yaşadığınız küçük bir problemin iyiye gittiği şeklindedir.

Falda dilek görmek, iş yerinize gelecek yeni bir amirin otoritesine de işaret etmektedir. Yeni gelen otoriter kişilikli amir yüzünden sıkıntılı günler yaşayabilirsiniz. Özellikle sizin üzerinizde baskı kurmaya çalışacak ve sizi huzursuz edecek olan bu yeni amire karşı sabırlı olmanız gerekecektir.

Yaşayacağınız bu zorlu günler aile ilişkilerinizi de olumsuz etkileyecektir. İşiniz ile ilgili ani kararlar almadan önce her şeyi analiz etmeli ve geleceğinizi de düşünmelisiniz. Fevri hareketlerden uzak, sabırlı olmanız gereken bu zorlu günlerde ailenizden destek alacaksınız.

Yaşadığınız kötü bir tecrübe sonrasında yeni bir ilişkiye korkar oldunuz. Başlangıçta iyi hissetseniz de sonradan fena bir terk edilme korkusu içine giriyor ve bağlanmaktan kaçıyorsunuz. Sizden çok hoşlanan fakat psikolojinizin farkında olduğu için yaklaşamayan bir kadın var. Ona biraz cesaret verirseniz size hayatını adayacak kadar büyük bir yüreğe sahip. Kafanızı dağıtmak için minik bir gezi planı yapacaksınız.

Kahve falında dilek görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.