Kahve Falında Dikiş Seti Görmek Ne Demek?

Kahve falında dikiş seti görmek, evlilik hayatını simgelemektedir. Fal sahibi evli ise, bir takım problemler nedeni ile hane huzurunun olumsuz yönde etkilendiği ancak tamir edilmeyecek problemler olmadığını gösterir. Eşler arası karşılıklı anlayış ve yardımlaşma ile bu sorunlar aşılacaktır. Kişi ilk adımı atmalı ve de ilişkisini kurtarmak için öncülük yapmalıdır.

Eğer ılımlı bir yaklaşım ile ilk adım atılırsa ikinci bir bahar sizi bekliyor demektir. Aşk alevlenecek daha tutkulu bir hal alacaktır. Bekâr ise, yakın zamanda bir düğün dernek kurulacak, eğlenceli ve güzel günler gelecek demektir.

Falda dikiş seti görmek, etrafındaki şekillere göre farklı, büyüklüğüne göre daha farklı şekillerde yorumlanabilir. Ancak dağınık halde ve parçalar halinde ise bu kısmetin kapandığı ve de ilişkilerde istikrarlı olunmadığı anlamına gelir.

Hamile bir kadın için kız bebek habercisidir. Bunun yanı sıra kişi hamile değil ancak bir kız çocuğuna sahip ise, çocuğun sanatsal anlamda oldukça yetenekli olacağı anlamını taşır. Bazen bir takım şekiller halinde de belirebilmektedir.

Örneğin; yuvarlak ve kavisli hatlara sahip ise bu mutlu bir yuvanın varlığının göstergesidir. Çok fena bir iftiranın eşiğinden kurtulmak olarak da yorumlanır. Ancak biçimsiz ve ikiye bölünmüş halde ise, aile içerisinde kutuplaşmaların olduğu ve fikirlerin birbirinden ayrıştığı anlamını taşır.

Kahve falında dikiş seti görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.