Kahve Falında Dikili Taş Görmek Ne Demek?

Kahve falında dikili taş görmek, küçüklüğünüzden beri hayal ettiğiniz ve çok istediğiniz dileklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Severek yapacağınız bir işe girerek kariyerinizde sağlam adımlarla yürüyebilirsiniz. İleride çok zengin olacak ve hayalini kurduğunuz rahat ve lüks yaşama sahip olacaksınız demektir.

Mutlu olduğunuz anlarda aklınıza gelerek bir anda yüzünüzün asılmasına neden olan o kişiyi artık hayatınızdan çıkarmanın vakti gelmiş. Canınızı sıkmak isteyen kişilere prim vermemeli, acılarınızı ve üzüntülerinizi çok fazla dışa yansıtmamalısınız. Ayrıca fincanının dip kısmında belirmesi, hanede adını büyük başarılar ile duyuracak bir kişiliğe de dalalettir.

Falda dikili taş görmek, yakınınızdan birini ağır hasta olduğu haberini alabileceğinizi gösterir. Önceden dilediğiniz bir adağınızın olduğunu unutmuş olabilirsiniz. Fakat adağınızın gereğini yerine getirdiğiniz zaman çok daha mutlu olacaksınız. Birikimlerinizi doğru yönlendirebilirseniz sizi güzel bir gelecek bekliyor olacak demektir.

Yeni tanışacağınız birine sırılsıklam aşık olabilir ve kısa süre içinde evlilik hazırlıklarına başlayabilirsiniz. Uzaktaki bir sevdiğinizden alacağınız güzel bir haber sizi heyecanlandıracak. Eğitim hayatınızda atacağınız bir adım iş hayatınızı olumlu yönde etkileyebilir ve ileride daha güzel yerlere gelmenizi sağlayabilir.

Falında beliren taş sembolleri sana bereketin yanı sıra huzuru da getirecek. Boşandığın eşinin sana kafayı takmış olması ve huzurunu bozmak için yeni tanıştığın kadınlara seni kötülemesi artık canına tak edecek. Ona küçük bir oyun oynamayı planlıyorsun ama dikkatli ol kabak senin başına patlamasın. Maddi konuları bir büyük yardımı ile çözeceksin.

Kahve falında dikili taş görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.