Kahve Falında Dans Görmek Ne Demek?

Kahve falında dans görmek, eğer siz dans ediyorsanız ya da eden birini gördüyseniz arkanıza yaslanın, derin bir nefes alın zorlu günler kapıda demektir. Sevgilinizle gerginlikler yaşayacak, iş hayatınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Çok güvendiğiniz birinin size karşı dürüst olmadığını öğrenebilir,  sizin dışınızda sevdiğiniz insanların sorunlarının arttığını görebilir,  önemli bir konu hakkında konuşmaya davet edilebilir,  terk edilebilir ya da siz terk edebilirsiniz.

Büyük çoğunlukla olumsuzlukla yorumlanır ve tehlike çanlarının çaldığını gösterir. Bu dönemde kararlar alırken dikkatli olmalı, sevdiğiniz insanları kırmamaya özen göstermeli ve ciddi kararlar alırken acele etmemelisiniz.

Falda dans görmek, hiçbir şey sonsuza kadar sürmediği gibi, hayatınızdaki bazı olumsuzluklar da uzun sürmeyecek demektir. Size düşen bu süreçte sabırlı durmak, çevrenizde gelişen olaylarda fevri durumlar karşısında sakin durmaktır. Bu sorunların ardından çok güzel haberler alacağınız kesin. Bütün sorunlar üst üste geldiği vakit, en çaresiz olduğunuz vakit, ümidinizi tümüyle kaybettiğiniz vakit; yani hiç beklemediğiniz zamanda istediğiniz haberleri duyacaksınız.

Yakında iş değişikliği yapmak zorunda kalabilir. Bu sizin moralinizi bozmasın çünkü zekânız ve çalışkanlığınız size çok daha iyi fırsatların kapısını açacak; kariyerinizde çok büyük bir ilerleme kaydedeceksiniz.

Patronlarınızla aranızın iyi olmaması asla işsiz kalacağınız anlamına gelmez. Hoşlanmadığınız, içinizin ısınmadığı ve devamlı etrafınızda olmasından rahatsız olduğunuz birileri varsa artık sıkılmayı bırakın. Duygularınız sizi yanıltmadı. O kişiyle ilgili gerçekler istemediğiniz şekilde karşınıza çıkacak ve ondan kurtulacaksınız.

Kahve falında dans görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.