Kahve Falında Dalga Görmek Ne Demek?

Kahve falında dalga görmek, hayatınızda bir takım hızlı değişikliklerin ve çalkantıların yaşanacağına işarettir. Eğer geniş ve aralıklı dalgalar varsa sizi yıkmak isteyen insanlar olduğu ancak bu insanların size her saldırışında toparlanmak için vaktinizin olacağını gösterir. Ancak dalgalar daha ince ve sık görünüyorsa size zarar vermek isteyen insanların daha kısa aralıklarla hamle yapacaklarını ancak bu hamlelerin sizi ciddi anlamda etkilemeyeceğini gösterir. Zor zamanlardan sonra gelecek ferah zamanların habercisidir.

Falda dalga görmek, uzun ve yoğun bir çalışma temposundan sonra gelecek güzel bir tatilin habercisidir. Çektiğinizin sıkıntıların asla karşılıksız kalmayacağının; mutlaka emeklerinizin karşılığını alacağınızın müjdecisidir. Eğitimi devam edenler için zor ancak sonu güzel olan uzun bir sınav dönemine işaret eder.

Ailenizin içinde eşler, çocuklar ya da ebeveynler arasında yakın zamanda bir takım anlaşmazlıklar çıkabilir. Ancak bu anlaşmazlıklar fazla uzun sürmeyecek ve rutin huzurlu ortama geri dönülecektir. Yıllardır devam eden ilişkinizde bir takım problemler ortaya çıkabilir; bu durumda ilişkinizin köklü olması ve birbirinizi iyi tanımanız büyük önem taşıyacaktır.

Ruya tabir

İçine ata ata büyüttüğün bazı konuları erkek arkadaşınla paylaşarak ufak çapta bir rahatlama yaşayacaksın. Onun bakış açısı sayesinde bazı olaylara yeniden anlamlar yüklemek hoşuna gidecek. Bu sayede de ailenle ilgili bazı sorunların çözümünü kolay yoldan bulmuş olacaksın. İstediğin bir eşyaya çok yakında sahip olacağın için heyecan içindesin. Yarın bir kısmetin var.

Kahve falında dalga görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.