Kahve Falında Çok Büyük Bir Ev Görmek Ne Demek?

Kahve falında çok büyük bir ev görmek, tüm sıkıntıları geride bırakmayı sağlayacak büyük bir kısmete işaret eder. Yakın bir zaman içinde elinize toplu şekilde büyük bir miktar para geçebilir. Bu para hem borçlarınızı kapatmanızı sağlayacak hem de yeni bir iş kurmanıza yardımcı olacak miktarda olabilir.

Ayrıca yıllardır yaptığınız ancak giderek daha kötü bir duruma doğru ilerleyen işiniz için taze kan bulabilir; istihdam ettiğiniz yeni ve eğitimli çalışanlar sayesinde toparlanabilir ve daha başarılı bir şekilde çalışmaya devam edebilirsiniz.

Falda çok büyük bir ev görmek, beklediğinizden çok daha güzel bir evlilik yapacağınızı gösterir. Hem zengin hem de soylu biriyle evlenmektir. Hayırlı, başarılı ve güzel çocuklara sahip olmaktır. Geniş ve mutluluk içinde yaşayan aileleri sembolize eder.

Ayrıca çok büyük başarıların, sevindirici haberlerin ve aileye yeni katılacak fertlerin habercisidir. Evli çiftlerin yeni bir çocuk haberi alasıdır. Sevgililerin ise evlilik yolunda çok büyük adımlar atmasıdır. İki yakın ailenin bir araya gelerek büyük işler yapması ve kazanç sağlamasıdır.

Erkek arkadaşın ile tatile gideceksiniz. Bu size çok iyi gelecektir. Alacağın bir teklif ile hayatın kökten değişecek. Evlilik teklifi gibi. Ama en kısa zamanda evlilik görünmektedir. Yakın gördüğün arkadaşın arkandan iş çeviriyor. Temkinli olmalısın. Kendini çok enerjik hissedeceğin bir dönemdesin.  Çok mutlu olacaksın.

Kahve falında çok büyük bir ev görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.