Kahve Falında Cinsel Organ Görmek

Kahve falında cinsel organ görmek, gelirin bol olmasına ve bereket içinde yaşamaya yorumlanır. Kişinin gelirinde artış olur ve iş hayatında güzel fırsatlar eline geçer. Kısa süre içinde gelen bir iş haberi de olabilir. İşsiz olan kişiler girecekleri yeni işten çok mutlu olabilirler. Aynı zamanda bir takım kötü insanların hayatınızda uzaklaşması anlamına da gelir. Size yakın zamanda bir zarar vermek isteyen biri herhangi bir zarar veremez. Geçmiş zamanlarda kalbini kıran biri yeniden karşınıza çıkabilir ve pişman olabilir.

Falda cinsel organ görmek, kısmetin şansın açılmasına yorumlanır. Bazı istekleriniz sırası ile gerçekleşmeye başlar. Önemli konualrda gğzel gelişmeler yaşanır. Kişi emeklerinin karşılığını sırası ile almaya başlar.

Kahve Falında Erkek Cinsel Organı Görmek

Bu rüya bir erkekten gelecek olan önemli bir haber şeklinde yorumlanır. Bu haber iş ve para konusunda olabilir. Mahkemesi olan kişilerin davalarında oldukça önemli gelişmeler yaşanır. Bir yerden gelecek olan ödemeniz elinize geçer.

Kahve Falında Kadın Cinsel Organı Görmek

Aniden gelecek olan bir sürpriz haber şeklinde yorumlanır. Bu haber hem sizi hem de yakınlarınız bir hayli mutlu edebilir. Yeni insanlar tanıyabilirsiniz ve hayatınıza renk katacaktır. Aşk hayatınız kısa bir süre içinde güzelleşir. Yeni tanışacağınız biri ile mutlu bir birliktelik olabilir.

Kahve Falında Erkek Organı Görmek
Kahve Falında Rahim Görmek

Kahve tabağında bu sembol çıkarsa, maddi kaygılar ve de korkulardan arınmak şeklinde yorumlanır. Maddi olarak sizi endişelendiren konularda iyi gelişmeler yaşanır. Yeni iş yatırımı yapmayı planlayanlar karşılığında çok para kazanabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.