Kahve Falında Çimen Görmek Ne Demek?

Kahve falında çimen görmek, yakın bir zamanda keyifli günlerin sizleri beklediği ve ailece güzel bir yere pikniğe gideceğinize yorumlanır. Uzun zamandan beri hayalini kurduğunuz büyük güce, yakın bir kişiden alacağınız yardımla hak ettiğiniz daha güzel bir hayata, büyük işlerin sonunda kazanacağınız yüksek meblağda paraya ve birçok sıkıntıdan sonra hayal ettiğiniz yüksek mertebeye yorumlanır.

Falda çimen görmek, hiç ummadığı bir kişiden güzel sözler işiteceğine yorumlanır. Kimi zaman iyiliksever birini kimi zamanda iyilik yapmak için malını mülkünü savurduğuna tabir edilir. Ayrıca da uzun zamandan beri hayalini kurduğu sağlıklı bir hayatı temsil etmektedir.

Mağlubiyetin ardından sonra istediği az olan kazancının artacağına ve sıkıntıların ardından özlem duyduğu rahata ve büyük mala delalet eder. Daha çok azminden dolayı hak ettiği saygınlığa, bolluğa ve aile içindeki berekete de yorumlanır.

Birçok zorluğun üstesinden gelinerek düşlediği şöhrete ve büyük uğraşlar sonrasında hak ettiği zafere ve aşk hayatında artık her şeyin düzeleceğine yorumlanır. Sağlıklı ve uzun ömürlü kişilere tabir edilir. Çok şanslı biri olduğu, bu şansının ona her yerde farklılık kazandırdığı ve yaşadığı ortamın daha da neşeleneceği ve hareketleneceğine yorumlanır. Ailesinin çok köklü ve soylu bir aileden geldiğine ve ailesinin çok yakın bir zamanda kalabalıklaşacağına delalet eder.

Cefa ile birlikte elde edeceği huzura ve sevgiye tabir edilir. Yakın çevresine yardımda bulunan, herkesin dertlerini sorunlarını dinleyen ve çözümler üreten ve bundan dolayı da birçok kişi tarafından sevilen biri olduğunu simgelemektedir.

Eline yakın bir zamanda toplu bir paranın gireceğine yorumlanır. Çok özlediği refaha, hasret duyduğu aile özlemine, kazanılan paranın hayırlı ve temiz olacağına ve yapacağınız yolculuğunuzu hayırlı bir şey için erteleyeceğinize dalalet eder. Hem hayırlı hem de şerle tabir edilir ve faydalı uğraşlarla zaman harcayacağınıza yorumlanır.

Kahve falında çimen görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.