Kahve Falında Çay Tabağı Görmek Ne Demek?

Kahve falında çay tabağı görmek, sinirinizi bozan bazı kişileri çevrenizden uzaklaştırmanız gereken bir dönemin içine girmişsiniz fakat kimin dost kimin düşman olduğunu bir türlü çözemez hale gelmişsiniz. Hayal ettikleriniz ve yaşadıklarınız birbirinden çok farklı olsa da geleceğe dair umudunuzu kaybetmemiş ve üstüne yeni hayaller eklemeyi de eksik etmemişsiniz.

Yakın zamanda çok aşık olarak mutlu bir birlikteliğe başlayacak ve kuşa süre içinde de nikah masasına oturacaksınız. Sevdiğiniz kişilerin duyarsızlıkları ve kayıtsız tavırları sizi çoğu zaman bezdirse de bu duruma aldırış etmiyorsunuz.

Şansınızın yaver gideceği bir döneme gireceksiniz ve bu dönemde oynadığınız şans oyunlarından tatmin edici bir miktarda para kazanabilirsiniz. Harcamalarınızı ve birikimlerinizi akıllıca yapmanızda fayda var. İleride atacağınız adımlar hayatınızın geri kalanını büyük ölçüde etkileyecek.

Falda çay tabağı görmek, sevdiğiniz birinin mutlu bir yuva kurduğu haberini alacağınıza delalet eder ve sakin bir hayat yaşamak için birikimlerinizi doğru yönlendirmeniz gereken bir döneme gireceksiniz. Sevdiğiniz kişiler için çok fazla fedakarlıkta bulunmanız sizi arada zor durumda bıraksa da sizin bu tavrınız sevdiklerinizi çok mutlu ediyor ve kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor.

Bazen yanında bulunduğunuz insanlara yük oluyormuş gibi bir hisse kapılıyorsunuz. Halbuki insanlar sizin gibi yaşayan bir tecrübeye sahip olmaktan çok memnun. Gönül ilişkilerinde hiçbir zaman başarılı olabildiğiniz söylenemez ama hayatınızın ikinci baharını mükemmel geçireceksiniz.

Falınızda beliren kaplumbağalar bir ev değişikliği yapabileceğinizi söylüyor. Ayrıca size göre olmadığını düşündüğünüz bir hediye alacaksınız v onu başkasına vererek işine yaramasını sağlayacaksınız.

Kahve falında çay tabağı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.