Kahve Falında Çatılı Ev Görmek Ne Demek?

Kahve falında çatılı ev görmek, bekarlar için güzel bir yuva sahibi olacağına delalet eder. Ev hayali kuranlar için kısa süre içinde ev sahibi olacağına delalet eder. Aile yaşantınızda güzel gelişmeler olacağını ve huzursuzlukların ve anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağını gösterir. Gireceğiniz yeni bir işin ya da karar vermek üzere olduğunuz bir girişimin de göstergesi olabilir.

Falda çatılı ev görmek, gelecekte mutlu ve sıcak bir aileye sahip olacağınıza delalet eder. Çalıştığı işten büyük bir kazanç elde ederek ve birikimlerini doğru kullanarak yakın bir zamanda ev sahibi olabilir ve birikimlerini akıllı bir şekilde yönlendirmeyi başarırsa gelecekte çok rahat bir hayat yaşayabilir. Ruh eşinizi bulacağınıza ve evliyseniz ailenize bir bebek katılacağına işaret eder.

Bazen hayatının yolunda gitmediğini ve aksiliklerin hep seni bulduğunu düşünüp, karamsarlığa kapılıyorsun. Karamsarlıktan ve monotonluktan kurtulmanın şimdi tam sırası… Biraz silkelenip, etrafına baksan iyi edersin. Karalar bağlamakla eline bir şey geçmez, birazcık sosyalleşmeye çalışsan fena olmayacak. Arkadaşların da uzun süredir seni aralarında görememekten yakınıp duruyorlar. Eski günlerdeki gibi bir araya gelerek, acını dindireceğin görünüyor.

Şans, bereket, bolluk, başarı ve sağlık senden yana görünüyor. Çok yakında hayırlı ve mutlu olacağın bir haber alabilirsin. Uzun süredir mutsuz, keyifsiz ruh haline bu haber çok iyi gelecek. Yeni bir iş teklifi söz konusu olabilir. Yakın bir zamanda hayatına merhametli, güler yüzlü, çok iyi, sevecen biri girecek gibi görünüyor. Tüm derdini, sıkıntılarını sana unutturacak bu özel bayan ile çok güzel anılarınız olacak.

Kahve falında çatılı ev görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.