Kahve Falında Çapraz Çizgi Görmek Ne Demek?

Kahve falında çapraz çizgi görmek, sıklıkla karşımıza çıkar. Kahve fallarında çıkan çizgilerin yönü, boyu, yatay ya da dikey konumda olmaları bize bir çok konu hakkında farklı yorumlar yapmamızı sağlayabilir. Eğer kahve falında çapraz kısa bir çizgi var ise bu istediğiniz bir şeyin kısa zamanda gerçekleşeceği anlamına gelir.

Ayrıca bu sembol elinize geçecek olan yüklü bir miktarda parayı da ifade eder. Bir başka yoruma göre ise de bu sembol devlet ile alakalı bir işinizin yakın zamanda olacağına işarettir. Bu mahkemelik bir iş olabilir. Eğer bu çapraz çizgi belirgin ise mahkemenin size müjdeli haberler getireceğini müjdelemektedir.

Falda çapraz çizgi görmek, genellikle sık karşılaşılan bir durumdur. Falınızda çıkan çapraz çizgi eğer kısaysa bu sizin kısa bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelir. Ancak bu çizgi uzun bir çizgi ise bu da uzun bir yolculuğa çıkacağınıza delalet eder.

Bu çapraz çizgi ince ise yakın bir süre içinde deniz aşırı bir yola çıkacaksınız demektir. Yakın zamanda hayatına yeni birisi gelecek. Hayatında hem maddi hem de manevi anlamda destekçin olacak. Yeni bir ev veya araba alacaksınız. Sana gelecek yemekli bir sürpriz görmekteyim. Teklif den birisi var. Evlilik teklifi gibi. Mutlu bir yuva kuracaksınız. İkinci baharını bu adamla yaşayacaksın.

Kahve falında çapraz çizgi görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.