Kahve Falında Büyük Kaplumbağa Görmek Ne Demek?

Kahve falında büyük kaplumbağa görmek; kısa vadede olmasa bile, zamanla istediğiniz şeylerin gerçek olacağına yorumlanır. Kaplumbağa gerçek hayatta ağır yürüyüşlü sürüngen bir hayvan olduğundan, falda da bu özellikleri dikkate alınarak bir takım benzetmelerde bulunulur. Zararsız bir hayvan olması sebebiyle, fincanda görülen kaplumbağa sembolü her zaman güzel anlamlara gelir. Falda büyük kaplumbağa görmek; yavaş ilerleyen işlerinizin olduğunu gösterir. Bir mahkeme davanız varsa, çok geç sonuçlanabilir.

Kahve fincanında kaplumbağa şekli çıkması, uyuntu ve yavaş hareketleri olan bir insanı simgeler. Bu kişi çok mıymıntı olması sebebiyle sizlerin de işlerinizi aksatacak. Örneğin; kahve fincanı veya tabağında kaplumbağa ve insan sembollerinin yan yana çıkması, düşük enerjisi olan bir insanın sizlere sürekli engel teşkil ettiğini gösterir.

Falda görülen kaplumbağa sembolü, kimi âlimler tarafından alımlı ve dikkat çekici bir insanın hayatınıza gireceğine yorumlanır. Hayat arkadaşı arayanlar, bakımlı ve son derece ilgi çekici bir insanla birliktelik yaşamaya başlayabilirler.

Ruya tabir

Kahve falında kocaman kaplumbağa görmek

Büyük bir yerden gelecek toplu paranın elinize ulaşmasına daha çok zaman olduğunu gösterir. Evlilik konusunda aceleci davranmayacaksınız. İlişkiniz uzun yıllar sürdükten sonra evlilik kararı alabilirsiniz.

Kahve falında yavru kaplumbağa görmek

Bazı yeteneklerinizi keşif edeceğiniz çok önemli bir döneme girdiğinizin habercisidir. Bu durum size çeşitli fırsat kapılarını aralayacak. Yeni bir alanda çalışmaya başlanabilir.

Kahve falında tosbağa görmek

Aile içi sorunların gündeme geleceğine yorumlanır. Aile bireyleri arasında eşitliği sağlamanız, şu günlerde huzurunuzun kaçmaması adına yapmanız gereken en önemli şeydir.

Kahve falında kaplumbağa kafası görmek

Sizi çekiştiren insanların ağızlarının mühürleneceğinin habercisidir. Hakkınızda kimse kötü bir şey söyleyemeyecek. İş ortamında da daha fazla saygınlık kazandıracak işlerde bulunulur.

Kahve falında kaplumbağa ve kalp görmek

Falda kaplumbağa ve kalp sembollerinin bir arada görülmesi, bekâr olanlar için aşkı bulmalarına daha vakit olduğunu simgeler. İlişkisi olanlar henüz bu beraberliği ciddiye taşımayı düşünmüyorlar.

Kahve falında büyük kaplumbağa ne demek?” anlamını merak eden okuyucularımız, yavaş gelişen olaylara karşı sabırlarını korumalılar. Bu süreçte tüm yanlışlarınızdan ders alacaksınız. Kahve fincanı ortasında kaplumbağalar görmek, yepyeni havadisler öğreneceğinizin göstergesidir. Kahve falında kaplumbağa ve balık figürlerinin yan yana olması, büyük bir yerden kısmetinizin çıkacağına ve gelirinizin katlanacağına yorumlanır.

Kahve falında büyük kaplumbağa görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.