Kahve Falında Büyük Deve Kuşu Görmek Ne Demek?

Kahve falında büyük deve kuşu görmek; içine kapanık ve korkak bir insanı simgeler. En ufak bir sorunda bile kendinizi geri plana çekiyorsunuz. Bu kadar korkak biri olmak, size hiçbir şey kazandırmıyor. Aile içerisinde de aynı tutumu sergilemeniz, aile fertlerinin sizden uzaklaşmasına neden olabilir. Hatta sizi ciddiye almayacakları bir olay başınızdan geçebilir. Bu yazdıklarımız aileden başka birinin karakter özellikleri olabilir. Falda büyük deve kuşu görmek, sosyal çevresi olmayan ve kendi başına hareket eden bir insana da yorumlanır.

Kahve fincanında deve kuşu çıkması, tüm sorunları içinize attığınızı gösterir. Hiçbir sıkıntınızı paylaşmıyorsunuz ve içinizde biriktiriyorsunuz. Bu yüzden bazı sağlık sorunlarınız ortaya çıkabilir. Ruhsal problemler yaşayabilir ve psikolojik destek alma ihtiyacı duyabilirsiniz.

Falda görülen deve kuşu sembolü, bazı fal bakıcıları tarafından çok uzak bir yere gitmeye yorumlanır. Bu uzun seyahatin size faydası dokunacak. Devekuşu gerçek hayatta ürkünce kafasını toprağa gömdüğü için, sizlerde de aynı durum söz konusu olabilir. Korkularınız ile yüzleşme vakti gelecek.

Kahve falında deve kuşu kafası görmek

İlişkinizde güven sorunu ile mücadele edeceğinizi gösterir. Bu güven eksikliği ilişkinize hasar verecek. Biri yüzünden ilişkiniz zarar görebilir ya da bazı şüpheler ortaya çıkabilir.

Kahve falında deve kuşu yumurtası görmek

Çok önemli bir bilgiyi sakladığınızı gösterir. Gizli bir yatırım ya da buna benzer sırlarınızı yakında aile bireyleri öğrenebilir. Örneğin al sat işi yapmak isteyen kişiler de bunun için girişimde bulunabilirler, çevresi çok eleştirebilir.

Kahve falında deve kuşu ne demek?” diye merak eden okuyucularımız, dostları ile dertleşerek sıkıntılarını hafifletebilirler. Bir dostunuz da sizinle muhabbet etmek ve sorunlarını paylaşmak isteyebilir.

Kahve fincanı ya da tabağında çıkan devekuşu figürü, bir konuda sizden özür bekleyen bir insan olarak nitelendirilir. Özür borcunuz olan biriler varsa, daha fazla vakit harcamadan özrünüzü dileyin be aranızdaki buzları eritin. Her zaman başkalarının arayı düzeltmesi için öncü olmasını beklemeyin.

Kahve falında büyük deve kuşu görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.