Kahve Falında Bir Sürü Kalp Görmek Ne Demek?

Kahve falında bir sürü kalp görmek, bir haber anlamına gelir. Bir yerden bir haber alacağı şeklinde yorumlanır. Haber yada haberciyi temsil eder. Genellikle uzak bir yerden gelecek bir haberi, yada yine uzak bir yerden bir ziyaretçi ile birlikte gelecek haberi simgeler. Her türlü olumlu yada olumsuz habere hazırlıklı olmalıdır.

Falda bir sürü kalp görmek, yardımla da yorumlanır. Birilerinin sizin yardımınıza ihtiyacının olduğu anlamına gelir. Yakın zamanda sizden gelip yardım isteyecek birini temsil eder. Fal sahibinin bu kişiye yardım etmesinin her ikisi içinde hayırlı olacağı söylenebilir. Ailesinden yada yakın çevresinden birinin yardımına koşacaktır. Bu yardım maddi yada manevi olabilir.

Ayrıca üzücü bir haber alacağınıza işarettir. Eğer yatay duruyorsa bu genelde bir hastalık yada ölüm haberi ile yorumlanır. Uzaklardan bir yakınınızdan gelecek olan bu haber hanenizde yasa sebep olacaktır. Dik bir vaziyette duruyorsa bu da güzel neşe verici bir haberdir.

Ruya tabir

Genellikle doğum yada düğün haberleri olarak yorumlanabilir. Ya da herhangi bir başarı haberi olabilir. Bu haber ile tüm hane halkı mutlu olacaktır. Fincandaki duruş şekliyle de yorumlanabilmektedir.

Eğer ters dönük ise o zaman bu hayatınızda bir şeylerin umduğunuz gibi gitmeyeceği anlamına gelir. Planladığınız yapmayı hedeflediğiniz bir şey varsa bu dönemde hiç kalkışmamanız tavsiye edilir.

Kahve falında bir sürü kalp görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.