Kahve Falında Bebek Suratı Görmek Ne Demek?

Kahve falında bebek suratı görmek, daha çok hayra ve eve girecek olan mutluluğa, sevince yorumlanmaktadır. Çok yakın zamanda oldukça güzel bir müjde alacağına ve özellikle bekarsa istediği bir eşe kavuşacağına, evli ise yakında hamile kalacağına ve turp gibi erkek bir evlada sahip olacağına delalet eder. Yeni iş hayatına gireceğinize, çok çalışarak istediğiniz mevkiye geleceğinize ve bu işte çok kazançlı gelirler elde edeceğinize işaret etmektedir.

Falda bebek suratı görmek, hanenize bir bireyin katılacağına ve bu bireyden dolayı hanenizde bereketli ve güzel dolu günlerin yaşanacağını gösterir. Mutluluğunuzun sizin elinizde olduğuna, bu hayatta kimseye boyun eğmemeniz gerektiğine ve hayatınızı yoluna koymak için önemli kararlar vermeniz gerektiğini simgelemektedir.

Uzaktan size gelecek olan haberle içinizin huzurla dolacağına, oldukça temiz kalpli ve saf biriyle tanışacağınıza tabir edilir. Herkesin iyiliğini isteyen ve yardımsever bir insan olduğunu göstermektedir.

Bir yakınının rahatsızlığı seni endişelendirecek ve çok üzüleceksin, ancak korkulacak bir durum gözükmüyor. Yardım etmeyi çok seviyorsun fakat biraz da kendinle ilgilensen fena olmayacak. Belki bir kursa yazılabilir, bir hafta sonu kaçamağı yapabilir veya kendini alışverişe atabilirsin. Hayatta tek terkedilen sen değilsin ki, elbette çok yakında yeniden biri gönlünü fethedecek.

Etrafında kuyunu kazmaya çalışanlar var gibi görünüyor. Seninle ilgili kötü düşünceleri olan bu kişiler ayağını kaydırmak için türlü planlar içerisinde gibiler. Bu kişilere karşı temkinli olman da fayda var. Seninle uzaktan ilgilenen biri var gibi görünüyor. Sana yaklaşıp, duygularını açmak için cesaretini toplayamamış. Etrafına dikkatli baktığın zaman bu kişinin sen de farkına varacaksın.

Kahve falında bebek suratı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.