Kahve Falında Barikat Görmek Ne Demek?

Kahve falında barikat görmek, çok hızlı ilerleyen hayatınızda bir takım engellerle karşılaşmaya başlayacağınızı ve yavaşlamak zorunda kalacağınızı gösterir. Özellikle duygusal ilişkileriniz konusunda kendinizi frenlemeniz gerekebilir. Kısa süre içinde birçok ilişki yaşayıp hızla bitirmiş olabilirsiniz.

Yaşadığınız her ayrılık sizde derin izler bırakmasına rağmen tekrar yeni bir ilişkiye başlamak istiyor olabilirsiniz. Ancak temkinli davranmanız sizin için daha uygun olacaktır çünkü bu defa karşılaşacağınız kişiden kolay kolay kopamayabilirsiniz. Sizi kendine çok etkili bir biçimde bağlayacak ve zarar vermesine rağmen yine de sizi elinde tutmayı başaracak tehlikeli biriyle karşı karşıya gelip, hızlı gelişen ilişki yaşamınızı yavaşlatmak zorunda kalabilirsiniz.

Falda barikat görmek, hayatınızın her alanında hızınızın kesilmeye başlayacağını gösterir. Artık sürekli bir işten ayrılıp başka birini bulma konusunda eskisi kadar cesur olamayabilirsiniz. Çok sık seyahatlere çıkmak ve devamlı yeni yerler keşfetmek, ilgi çekici olmaktan çok yorucu hale gelmeye başlayabilir.

Eğitim hayatınızda da sürekli farklı okullar, farklı dersler ve öğretmenlerle çalışmak sizi yorabilir ve bir okulda, aynı öğretmenlerle sabit kalmak isteyebilirsiniz. İnsanlarla bir dargın bir barışık ilerleyen hızlı ilişkileriniz de giderek daha durağan ve monoton hale gelecektir. Doludizgin ilerleyen hayatınızın bir takım engellerle karşı karşıya geleceğini gösterir.

Önünüze baş edemeyeceğiniz insanlar, işler ya da ders ve sınavlar çıkabilir. Eskisi kadar enerji dolu ve mücadeleci hissetmemeye başlayacaksınız. Bu nedenle kendi iradenizle hızla ilerleyen hayatınıza düzen vermeniz sizin için daha az yıpratıcı olacaktır.

Kahve falında barikat görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.