Kahve Falında Banyo Paspası Görmek Ne Demek?

Kahve falında banyo paspası görmek, yakın bir zamanda evinize gelip bir süre yatılı olarak kalacak misafire işaret eder. Gelecek olan misafir kalabalık bir grup olabileceği gibi sadece bir kişi de olabilir. Ancak yaşadığınız şehirde kalacak hiçbir yeri olmayan ve sizin için değerli olan biri olacak.

Uzun yoldan gelecek bir akrabanız da bir süre evinizde yatılı misafir olarak kalmak isteyebilir. Ayrıca yıllardır görüşmediğiniz bir okul arkadaşınız arayarak sizi görmek istediğini söyleyebilir ve nezaketen yaptığınız evde ağırlama teklifini kabul ederek birkaç gün misafiriniz olabilir.

Falda banyo paspası görmek, geri dönülmez kararlar vermek anlamına gelir. İki farklı okul arasında kalabilir ve sizin için en doğru olanı seçtiğinizi düşünebilirsiniz. Ancak aklınız bir süre seçmediğiniz diğer okulda kalacak.

Geri dönüşü olmayacak bir biçimde evlilik kararı vermek ve bu karar sonucunda mutlu bir hayata sahip olmaktır. Çocuklarınız için yaşadığınız şehri değiştirmeye kara verebilir, onların eğitim ya da ilk iş deneyimi sürecinde yanlarında olarak büyük bir destek sağlayabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile evlilik yoluna gireceksiniz. Maddi sıkıntılar çekeceksiniz. Harcamalarınızı dikkatli yapınız. İş hayatınızı bu süreçte biraz boşlayacaksınız. Buda sizin iş hayatında sıkıntılar çekmenize sebep olacaktır. Yakın bir arkadaşınız ile tartışma yaşayacaksınız. İlişkinizle ilgili söylentiler başınızı ağrıtacaktır. Dış etkenlere fazla kulak asmayınız.

Kahve falında banyo paspası görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.