Kahve Falında Bando Görmek Ne Demek?

Kahve falında bando görmek, hayatınızda büyük değişiklikler olacağına ve bu büyük değişikliklerin herkes tarafından duyulacağına işaret eder. Uzun zamandır borç içinde büyük sıkıntılar çektiğinizi duyan akrabalarınız ve arkadaşlarınızdan büyük yardımlar görebilir; kendinizi toparlamanızın ardından onlara bu iyiliklerinin karşılığını fazlasıyla ödeyebilirsiniz.

Ayrıca zor durumda olduğunuz bilgisi sadece akraba ve arkadaşlarınıza değil hiç tanımadığınız insanlara bile ulaşabilir ve yakın zamanda çok uzaklarda yaşayan, hiç bilmediğiniz insanlardan büyük yardımlar görebilirsiniz. Daha önce yardım ettiğiniz insanlar, siz zor duruma düştüğünüzde kendilerine yaptığınız yardımları herkese anlatıp sizi överek, içinde bulunduğunuz zor durumdan kurtulmanız için yardım toplayabilirler.

Falda bando görmek, gizli şeylerin açığa çıkacağını, saklanmaya çalışılan birçok gerçeğin herkes tarafından öğrenileceğini gösterir. Hayatınızın içinde yer alan kötü anıları ve olayları, onlar başka yollardan öğrenmeden bizzat kendiniz onlara anlatmalısınız. Böylece size olan güvenlerini kaybetmek yerine, önce çok kızsalar da sonradan durumu anlayışla karşılayacaklar ve ilişkilerinize zarar gelmemiş olacak.

Daha önce işlediğiniz bir suç ya da zarar verdiğiniz birileri varsa bu durumu daha fazla saklamak yerine muhakkak sevdiklerinizle paylaşmalısınız. Aksi takdirde çok yakında başkaları aracılığıyla öğrenecekler ve bu durum size karşı sonsuza kadar güvensiz bir biçimde yaklaşmalarına neden olacak.

Herkesin öğreneceği sırları, gizli kalmış, kimsenin fark etmediği dertlerin açığa çıkacağını, bugüne kadar çok sıkıntılar çekmiş ancak hak ettiği değeri görememiş insanların yüceleceğini gösterir. Mütevazi insanların fark edileceklerine ve örnek alınacaklarına işaret eder.

Kahve falında bando görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.