Kahve Falında Bahriyeli Görmek Ne Demek?

Kahve falında bahriyeli görmek, fal sahibine zarar vermek isteyen bir kadının başarılı olamayacağı ve hatta bu zarara kendisinin uğrayacağına işarettir. Eğer fal fincanında çıkan bahriyeli sembolünün bazı dişleri eksik ise fal sahibinin bu kadın yüzünden bazı maddi zararlar göreceğini ama hakkını söke söke alacağını belirtir. Tabii bu zaman zarfı içerisinde bazı sağlam dostlarından da yardım alacaktır.

Fal fincanının kulp kısmında beliren bahriyeli sembolü ise tamamen farklı bir haberin müjdecidir. Kulp kısmındaki bahriyeli sembolü kesin ve net kararlar vererek hayatını bütünü ile değiştirecek olan fal sahibi demektir. Bu değişiklikler yeni bir şehir, yeni bir ev, yeni insanlar ve yeni bir iş ile sınırlı da değildir üstelik.

Falda bahriyeli görmek, bazı fal yorumcularına göre fal sembolleri içerisindeki en uğurlu semboldür. Eğer falda bir veya birden fazla bahriyeli sembolü varsa fal sahibi o yıl içerisinde hep müjdeli ve olumlu haberler alarak huzur dolu bir sene geçirecektir. Eğer bazı atılımlar ve fikirler gündeme gelirse fal sahibi hiç çekinmeden yerine getirmelidir.

Ayrıca fal tabağında beliren bahriyeli sembolü fal sahibinin evine güneş gibi doğan hayırlı bir kısmetin de müjdecisidir. Eğer tabakta çıkan bahriyeli sembolünün sapı kendisinden büyük ise fal sahibi kuracağı ailenin saadeti ile bir ömür başarılı ve keyifli yaşayacaktır.

Etrafındaki semboller ile de yorumlanabilmektedir. Eğer bahriyeli sembolü bir masa veya sandalye üzerinde ise kişinin beklediği terfi haberi nihayet gelecek demektir. Fakat bir yolda beliren bahriyeli sembolü kırgın iki arkadaşı simgeler. Çok üzün süredir kırgın olan bu iki arkadaş birbirleriyle hiç ummadıkları anda karşılaşacak ve ikisi de birbirini ne kadar özlediğini anlayacaktır.

İnce hesapları ve bu ince hesaplardan çıkan güven verici sonuçları da işaret eder. Fal sahibi beklediği tüyoları aldıktan sonra bazı girişimlerde bulunarak saygınlığını yükseltmek için adımlar atacaktır.

Kahve falında bahriyeli görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.