Kahve Falında Aslan Görmek Ne Demek?

Kahve falında aslan görmek, yaşadığınız tüm olumsuz sorunların teker teker ortadan kalkacağına dalalet edilir. Yorucu ve yıpratıcı bir dönemin ardından artık refaha ulaşacağınızın habercisidir. Her türlü hayırlara vesiledir. Bilindiği üzere arslan güçlü bir canlıdır ve bu da sizin giderek güçleneceğiniz ve her türlü zorluğa karşı, başarı ile göğüs gereceğinizin bir göstergesidir. Bu durum iş hayatınızda kendisini gösterebilir.

Kariyer yaşamınızda sizin kötülüğünüzü isteyen kişiler olabilir yada sizi çok zorlu bir görev bekliyor olabilir. Ancak bu durum sizi yıldırmamalıdır çünkü bu dönmede hiç olmadığınız kadar güçlenecek ve çok büyük başarılar elde edebileceksiniz.

Falda aslan görmek, geçmişte yaşadığınız zorlukların, kötü olayların son bulacağına ve çok yakın bir zamanda kendi başarınızın bir meyvesi olarak müjdeli bir haber alacağınız şeklinde yorumlanır. İş yaşamınızda büyük emekleriniz neticesinde bir terfi alabilirsiniz. Ama unutmayın ki emek vermeden bir başarı elde etmeniz çok zor.

Arslan mücadeleci ve cesur bir canlıdır ve yakın dönemde bu özelliklere sahip olup başarılı işlere imza atacaksınız. Eğer falınızda arslan figürünün yanında bir arslan figürü daha varsa, mücadelenizde yalnız olmadığınızın bir göstergesidir.

Bu aralar beslenmenize hiç dikkat etmediğiniz için halsiz düşeceksiniz. Karınızın güzel yemeklerini özlüyorsunuz fakat artık kendinizi toparlamanın vakti geldi. Birkaç gün kafanızı dinlemek isteyeceksiniz. İş yerinde ortaya çıkan sorunlar sizi dinlenmekten alıkoyabilir fakat ilk fırsatta tatil planlarınıza geri döneceksiniz. Sürpriz bir terfi ile hayatınız değişecek. Şehir değiştirmek zorunda kalabilirsiniz ama sakın kararlarınızdan vazgeçmeyin.

Kahve falında aslan görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.