Kahve Falında Alkol İçen Kadın Görmek Ne Demek?

Kahve falında alkol içen kadın görmek, derdi de dermanı da birinde bulacağınızı anlatır. Bu kişinin size iyi ve kötü açıdan getirilerini anlatır fakat kötü anlamda olan her şeyin bir şekilde tatlıya bağlandığını da unutmamak gerek. Her alanda size iyi ve kötü getirileri olacak bu şahısın size yönelik olan her şeyini incelemeye ne dersiniz?

Kahve falında alkol içen kadın görmek, bir şeye kederlendiğinizde kolunu size açacak olanın aynı kişi olması hakkındadır. İçki içen insan daha bir dertlenir ama dermanı da yine içmekte bulur ya işte bu da tam olarak öyledir. Bir şeye dertlenirsiniz ve sonunda dermanınız da derdinizin kaynağındadır. O yüzden dermanınızı başka yerlerde aramıza gerek olmayacağını ve daima yanı başınızda bulacağınızı anlatır.

Size başlarda maddi yönden büyük bir sıkıntısı olacaktır fakat daha sonra sizin yükünüzü hafifletecektir. Aynı şekilde sağlık konusunda sizi riske atacak olan bu kadın bir de size şifa olacaktır. Çekeceğiniz sorunlarda yaratıldığından fazlasını size vaad edecektir. Sadece sizin ruh eşinizi ifade etmez. Bu bahsedilen kişi sizin en yakın arkadaşınız veya birinci dereceden akrabanız da olabilir. Bu alternatifleri de göz önünde bulundurmalısınız.

Asıl kahve falında gördüğünüz kısmetiniz sayesinde sorunlar ile mücadele etmeyi de kavrayacaksınız. Sizin açınızdan iyi olsa gerek. ”Sorunlar nasıl birlikte aşılır?” sorusuna kendiniz yaşayarak cevaplarsınız. Bu konuda bu falın size getirisi oldukça çok olmalı.

Kahve falında alkol görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.