Kahve Falında Açık El Görmek Ne Demek?

Kahve falında açık el görmek, yakın bir zamanda karşınıza çıkacak hayırlı bir kısmetin müjdecisidir. Gördüğünüz biçim eğer çok belirgin ve göze çarpıyorsa bu kısmet her an karşınıza çıkabilir. Falda ancak çok silik ve okunması çok zor bir pozisyonda duruyorsa yakın bir zamanda karşınıza çıkacağı konusunda kesin konuşmak zordur. Er ya da geç bu kısmet sizinle buluşacak ve hayatınızın baştan aşağı değişmesiniz sağlayacaktır.

İş hayatınızda ya da aşk yaşamınızda karşınıza çıkması muhtemel olan bu kısmet yalnızca sizin yaşamınızı değil, ailenizin ve arkadaşlarınızın yaşamını dahi değiştirecek nitelikte olacaktır. Bu kısmet sayesinde hem özel hem de sosyal hayatınızı bir düzene oturtarak daha sağlıklı ve mutlu günler geçireceksiniz. Sizleri istemeye gelecek ya da evlenmek isteyen birçok kişini olduğunu fakat sizlerin içlerinde en imkansız olanı tercih ettiğiniz işaret etmektedir.

Sizler eğer imkansız olsun istiyor iseniz onun için oldukça çaba sarf ederek onu olanaklı hale getirmek için de bir hayli uğraşmanız ve gönlünü fetih etmek için de gerekir ise kendinizden bile ödün vermeniz gerektiğini de ifade etmektedir. Sizler bu durumu en iyi şekilde göğüslemeye hazır iken çevrenizi de bu duruma hazır hale getirmeniz gerekmektedir. Bu imkansız olan kişinin sizlere karşı değil de başka birine olan ilgilerini anladığınız an da yaşayacağınız üzüntüyü ifade eder iken toplanmanız için de oldukça uzun zamana ihtiyacınızın olduğunu göstermektedir.

Her ne kadar başkasını seviyor olsanız bile o artık başkasına ait olmasından dolayı bir başkasına evet demek zorunda kaldığınızı da işaret etmektedir. Sizler keşke biraz daha çaba sarf etseydiniz belki de kazanabilirdim düşüncesi ile hem her an pişman olacak hem de gitmeye devam edeceksiniz.

Falda açık el görmek, akla öncelikle para ve aşkı getirir. Belli bir süre içerisinde elinize toplu bir şekilde büyük miktarda para geçebilir. Bu parayı tek başınıza eğitim ve yaşam masraflarınız için kullanabileceğiniz gibi aileniz ve sevdiklerinizle beraber güzel anlara tanıklık edeceğiniz bir dünya seyahati için de harcayabilirsiniz. Ayrıca bu para iş ilişkilerinizin düzelmesini ve itibar kazanmanızı da sağlayabilir.

Şu anda çalışmıyorsanız ancak uzun zamandır kendi işinizi kurmanın hayaliyle yaşıyorsanız, elinize geçen bu parayı sermaye olarak kullanabilir ve oldukça hayırlı bir iş için ilk adımları atabilirsiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz mutlu ve huzur dolu bir evlilik için yakında doğru kişinin kapınızı çalacağını gösterir. Bu zamana kadar içinize sinmeyen, kafanızda soru işaretleri oluşmasına neden olan hiçbir teklife evet dememelisiniz.

Kahve falında açık el görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.