Kahve Falında 6 Sayısı Görmek Ne Demek?

Kahve falında 6 sayısı görmek, iyi niyet ile yorumlanır. İyi niyetli alçak gönüllü sevecen bir yapıya sahip olduğu ve bu yapısı nedeniyle de insanlar tarafından çok kolay kandırıldığı anlamına gelir. Çabuk güvenen bir yapıya sahiptirler bu yüzden insanlar onlara çok çabuk oyunlar oynayabilir ve kandırabilirler. Bu nedenle de çok fazla üzülüp hayal kırıklığı yaşarlar.

Falda 6 sayısı görmek, etrafınızda çıkar hesapları yapan biri olduğuna işarettir. Sizin fark edemediğiniz fakat sizin üzerinizden bazı işler yapmaya çalışan adınızı kullanarak bir yerlere gelmeye çalışan biri olduğu anlamına gelir. Bu kişi sizinle dost gibi görünüp aslında sizden habersiz çevrenizi kullanmaya çalışıyor içinde bulunduğunuz statü yada tanıdığınız bazı insanların statüleri için sizinle arkadaşlık ediyor.

Amacına ulaşabilmek için ihtiyacı olan insanlara yaklaşmanın en kolay yolunun sizinle arkadaşlık etmek olduğunu düşündüğü için sizinle takıldığını söyleyebiliriz. Bu kişi zaman içerisinde size ve kişisel ilişkilerinize zarar verecek ve çevrenizde ki insanların sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Bir kırgınlık habercisi de olabilir. Kişinin çok sevdiği birisi ile arasında yaşanacak olan bir kırgınlık yada bir tartışmaya işaret eder.

Her ne kadar geçici bir durum olacak olsa da güven konusunda yeniden eski bağı kurmaları zaman alacaktır Bu nedenle olabildiğince sakin olmaya ve bir süre kimse ile arasında tartışmaya meydan vermemek için alttan alan taraf olmaya gayret etmelidir.

Bir takım sıkıntılarınızın olduğunu ancak bu sıkıntılardan bir süre sonra kurtulacağınızı gösterir. İş konusunda problemler yaşayabilir ve gelirinizin neredeyse yarı yarıya azaldığını görebilirsiniz. Ancak bu durum çok uzun sürmeyecek ve kısa bir süre içinde kendinizi toparlayacaksınız.

Evliliğinizde de bir takım tatsız olaylar meydana gelir. Eşinizin sizi anlamadığını ve haksızlık yaptığını düşünebilirsiniz. Bir süre sonra yapılan hatalar anlaşılacak ve herkes birbirinden af dileyerek huzur içinde yaşamaya devam edecek.

Kahve falında 6 sayısı görmek neye çıkar?” yorumunu okuduktan sonra, aşağıda yer alan yorum bölümünden falınızda çıkan diğer sembolleri paylaşabilir, kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.